“Oflu Hoca’nın Şifresi 2” TV’de ilk kez beIN MOVIES TURK HD’de

“Oflu Hoca’nın Şifresi 2” filmini 28 Ocak Cumartesi akşamı 22:00’da Digiturk 17 No’lu kanalda, TV’de ilk kez yayında...“Oflu Hoca’nın Şifresi 2” TV’de ilk kez beIN MOVIES TURK HD’de

Yenilenen yüzü ile Türk sinemasının en çok izlenen, en iyi ve en yeni Türk filmlerini ekrana getiren beIN MOVIES TURK HD, “Oflu Hoca’nın Şifresi 2” filmini 28 Ocak Cumartesi akşamı 22:00’da Digiturk 17 No’lu kanalda, TV’de ilk kez sinemaseverler ile buluşturacak. 

beIN MOVIES TURK HD Türk sinemasının en beğenilen filmlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

İlk filmi 2014 yılında vizyona giren ve sinemaseverlerin ilgisiyle karşılaşarak ikincisi çekilen, “Oflu Hoca’nın Şifresi 2” filmi 28 Ocak Cumartesi akşamı saat 22:00’da, televizyonda ilk kez, Digiturk 317 No’lu kanalda yayın yapan beIN MOVIES TURK HD’de olacak.

Yönetmenliğini Adem Kılıç’ın üstlendiği, aralarında Çetin Altay, Ahmet Varlı, Köksal Engür, Başak Daşman, Nihan Büyükağaç, Ayşegül Günay ve Eser Eyüboğlu gibi isimlerin rol aldığı film, Mayıs 2016’da vizyona girdi. 

Birbirinden eğlenceli sahneleriyle sinemaseverleri koltuklarına kilitleyecek serinin ikinci filminde başrolü oynayan Çetin Altay, bu kez Hekimoğlu Doğanspor’un başkanı olarak yer alır ve komik olaylar gelişir. 

beIN MOVIES TURK HD, televizyon izleyicisinin merakla beklediği ve evinin salonunda rahatça izleyeceği, Türk sinemasının en yeni, en iyi ve önemli yapıtlarını yayınlamaya devam edecek.

Güncelleme: 15:34 30 Ocak 2017 Pazartesi
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.