Müşteri Deneyimi Büyük Ödülü Digiturk'ün

Digiturk, bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve müşteri deneyimini en iyi yöneten markaların belirlendiği A.L.F.A. Ödülleri’nde, Dijital Yayın Platformları kategorisinde büyük ödülün sahibi oldu.

Türkiye’nin ilk ve en büyük dijital yayın platformu Digiturk, sektöre kazandırdığı yenilikçi çalışmaları ve fark yaratan uygulamaları neticesinde elde ettiği prestijli ödüller ile takdir toplamaya devam ediyor. Platform, Marketing Türkiye Dergisi tarafından bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen A.L.F.A Ödülleri’nde Dijital Yayın Platformları kategorisinde büyük ödülü kazandı. Ayrıca müşteri deneyimini en iyi yöneten dijital yayın platformu olarak A.L.F.A Costumer Brand unvanını kullanma hakkına da sahip oldu.
Müşteri Deneyimi Büyük Ödülü Digiturk`ün

Ödüller, 24 Mayıs Perşembe akşamı İstanbul’da düzenlenen bir etkinlikle açıklandı. Gecede, 37 kategorinin kazananlarına ödülleri takdim edildi. Digiturk adına ödülü Müşteri İlişkilerinden Sorumlu Başkan Burcu Tur aldı.

Dijital platformun lideri Digiturk


Bu yıl Akademetre’nin özgün metodolojisi ile 37 ayrı kategoride değerlendirmeye sunulan A.L.F.A Ödülleri’nde, müşterilerin arzu boyutu ile markayı deneyimle istekleri, iletişim boyutu ile markanın iletişim faaliyetlerinin niteliği ve ilişki boyutu ile markanın tüketici nezdinde bilinirliği gibi müşteride markanın ilk izlenimini oluşturan satış öncesi ilişkiler değerlendirildi.

Araştırma İstanbul, Bursa, Balıkesir, İzmir, Ankara, Kayseri, Adana, Gaziantep, Malatya, Samsun, Trabzon, Erzurum illerindeki 1200 kişi ile yüz yüze görüşmeler gerçekleştirildi. Digiturk, Dijital Yayın Platformları kategorisinde rakiplerinin arasından sıyrılarak birincilik ödülünün sahibi oldu.

Güncelleme: 13:41 28 Mayıs 2018 Pazartesi
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.