Kocan Kadar Konuş: Diriliş beIN MOVIES TURK HD’de

“Kocan Kadar Konuş: Diriliş" TV’de ilk kez Moviemax Turk HD’de!Kocan Kadar Konuş: Diriliş beIN MOVIES TURK HD’de

Türk sinemasının en çok izlenen, en iyi ve en yeni Türk filmlerini ekrana getirmeye devam eden beIN MOVIES TURK HD Kocan Kadar Konuş: Diriliş” filimini TV’de ilk kez yayınlıyor. 04 Haziran Cumartesi akşamı 21.30’da yayınlanacak ve serinin ikinci filmi olan Kocan Kadar Konuş: Diriliş izleyiciye tıpkı ilk filmdeki gibi romantik ve eğlenceli bir hikaye vaat ederken, filmde kahkaha yine eksik olmayacak.

Movemax Turk HD, Türk sinemasının en çok izlenen ve beğenilen filmlerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. 

İlki geçtiğimiz sene vizyonda büyük beğeni toplayan serinin devam filmi “Kocan Kadar Konuş: Diriliş” 4 Haziran Cumartesi akşamı saat 21:30’da, televizyonda ilk kez, Digiturk 17 No’lu kanalda yayın yapan beIN MOVIES TURK HD’de olacak.

Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan romanı Kocan Kadar Konuş’tan beyazperdeye uyarlanan ilk film gişede büyük başarı elde etmiş, eleştirmenler ve seyircilerden tam not almıştı. 

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği, yönetmenliğini ise Kıvanç Baruönü’nün yaptığı filmin başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım yer alıyor. Filmde ayrıca Hümeyra, Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Eda Ece, Begüm Öner, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara gibi oyuncuların başarılı performansları da dikkat çekiyor.

30 yaşına gelmiş ve hala evlenmemiş olan Efsun'un hayatının kalan kısmını birlikte geçirmeyi hayal ettiği gerçek aşkı, sevgi ve dürüstlüğü arayışının anlatıldığı ilk filmin ardından, ‘’Kocan Kadar Konuş: Diriliş”te Efsun’un (Ezgi Mola) unutamadığı lise aşkı Sinan’la (Murat Yıldırım) ilişkisi kaldığı yerden dolu dizgin devam ediyor. Sinan’la evliliğe doğru gidilen yolda Efsun’un karşısına bu defa da Sinan’ın ailesi; özellikle de babaanne Cavide Hanım engel olarak çıkıyor. Cavide Hanım’la uğraşırken olaylar çığrından çıkarak komik bir hal alıyor. ‘’Kocan Kadar Konuş Diriliş”te kahkaha yine eksik olmuyor.

beIN MOVIES TURK HD, televizyon izleyicisinin merakla beklediği ve evinin Box Officeunda rahatça izleyeceği, Türk sinemasının en yeni, en iyi ve önemli yapıtlarını yayınlamaya devam edecek. 

Güncelleme: 11:22 03 Haziran 2016 Cuma
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.