House of Cards’ın yeni sezonu 4K farkıyla Türkiye’de ilk kez ve sadece Digiturk’te

Tüm dünya gibi ülkemizde de diziseverlerin merak ve heyecanla beklediği House of Cards’ın beşinci sezonunun tamamı, Türkiye’de ilk kez ve sadece Digiturk’te yayınlanıyor. Kevin Spacey, Robin Wright gibi güçlü isimlerle her sezonu olay yaratan House of Cards’ta yeni sezon, ABD’den hemen sonra, haftaiçi her gün 22.00’de beIN SERIES DRAMA kanalında yayınlanıyor. Ayrıca, yeni sezonun tüm bölümleri “beIN CONNECT”ten izlenebiliyor.House of Cards’ın yeni sezonu 4K farkıyla Türkiye’de ilk kez ve sadece Digiturk’te

Digiturk, yepyeni dizileri ve ilgiyle takip edilen yapımların yeni sezonlarını üyeleri ile buluşturmaya devam ediyor. Politik drama türünde dünya çapında ses getiren ve ülkemizde de tutkuyla takip edilen House of Cards dizisinin merakla beklenen beşinci sezonu, Türkiye’de ilk kez ve sadece Digiturk’te.

House of Cards ABD’den hemen sonra haftaiçi her gün saat 22:00’da, beIN SERIES DRAMA kanalında sevenleriyle buluşuyor.

İzleyicilerini öncü teknolojilerle ve dünyadaki yeniliklerle buluşturmaya devam eden Digiturk, House of Cards’ın yeni sezonuyla birlikte Türkiye’de yine bir öncülüğe imza atarak; ilk kez yabancı bir diziyi 4K farkıyla 400 No’lu kanalından ekrana taşıyor.

5. sezonun tüm bölümleri “beIN CONNECT”te Digiturk’ün ilk sezonuyla 9 Emmy Ödülü adaylığı kazanan, güçlü kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile ilgiyle izlenen House of Cards için sunduğu yenilikler bunlarla sınırlı değil. Dizinin 5. sezonunun tamamı beIN CONNECT’te izlenebiliyor. Üyeler diledikleri zaman, diledikleri yerde 5. sezonun bütün bölümlerini beIN CONNECT’te izleyerek; dizi keyfini doyasıya yaşayabilecekler.

Güncelleme: 06:50 02 Haziran 2017 Cuma
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.