House of Cards tutkunları ekran başına; beşinci sezonun tüm bölümleri ilk kez sadece Digiturk’te!

Tüm dünya gibi ülkemizde de diziseverlerin merak ve heyecanla beklediği House of Cards’ın beşinci sezonunun tamamı, Türkiye’de ilk kez Digiturk’te yayınlanacak. Televizyon dünyasındaki trendleri yakından takip eden ve izleyicilerine yaşattığı sürprizlerle fark yaratan Digiturk, House of Cards’ın beşinci sezonunun tüm bölümlerini Türkiye’de ilk defa 31 Mayıs’tan itibaren beIN CONNECT’te zamandan ve mekandan bağımsız olarak dizi tutkunlarıyla buluşturacak.House of Cards tutkunları ekran başına; beşinci sezonun tüm bölümleri ilk kez sadece Digiturk’te!

Kevin Spacey, Robin Wright gibi güçlü isimlerle her sezonu olay yaratan House of Cards’ta yeni sezon, 31 Mayıs’tan itibaren ABD’den hemen sonra, haftaiçi her gün 22.00’de beIN SERIES DRAMA kanalında başlıyor.

Digiturk, yepyeni dizileri ve ilgiyle takip edilen yapımların yeni sezonlarını üyeleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Politik drama türünde dünya çapında ses getiren ve ülkemizde de tutkuyla takip edilen House of Cards dizisinin merakla beklenen beşinci sezonu, ilk kez Digiturk’te olacak.

House of Cards 31 Mayıs Çarşamba gününden itibaren ABD’den hemen sonra haftaiçi her gün saat 22:00’de, beIN SERIES DRAMA kanalında sevenleriyle buluşacak.

5. sezonun tüm bölümleri 31 Mayıs’tan itibaren “beIN CONNECT”te

Digiturk’ün ilk sezonuyla 9 Emmy Ödülü adaylığı kazanan, güçlü kadrosu ve sürükleyici senaryosu ile ilgiyle izlenen House of Cards için sunduğu yenilikler bunlarla sınırlı değil. 31 Mayıs itibariyle dizinin 5. sezonunun tamamı beIN CONNECT’te tüm bölümleriyle yer alacak. Üyeler diledikleri zaman, diledikleri yerde 5. sezonun bütün bölümlerini beIN CONNECT’te izleyerek; dizi keyfini doyasıya yaşayabilecekler.

En sevilen diziler Digiturk’te

En iyi ve güçlü yapımların adresi Digiturk, House of Cards’ın yanı sıra rating rekorları kıran, Game of Thrones, Westworld, The Flash, The Big Bang Theory, Mr. Robot, Modern Family, Grey’s Anatomy, Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D’ gibi dizileri de Türkiye’de üyeleriyle buluşturuyor.

Güncelleme: 16:31 24 Mayıs 2017 Çarşamba
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.