Heyecanla beklenen True Detective dizisinin 3. Sezonu Ocak’ta Digiturk’te

Heyecanla beklenen True Detective dizisinin 3. Sezonu Ocak’ta Digiturk’te

En yeni ve en kaliteli dizileri üyeleri ile buluşturmayı misyon edinen Digiturk’te yeni yılla birlikte True Detective keyfi yaşanacak.

Tüm dünyada beğeniyle takip edilen dizinin 3. Sezonu’nda Oscar ödüllü Mahershala Ali başrolde yer alırken, Ozark'ların içinde yaşanan dehşet verici suçun ve onlarca yıl içerisinde giderek derinleşen ve üç ayrı dönemde geçen gizemin öyküsü ekranlara gelecek. Dizi 14 Ocak 2019’dan itibaren her Pazartesi Amerika’dan 24 saat sonra, beIN SERIES VICE kanalında sevenleriyle buluşacak.

Dizinin ilk iki sezonu ve yeni eklenecek sezon bölümleri beIN CONNECT’ten dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden keyifle izlenebilecek.


True Detective, yeni yılla beraber 3. sezonuyla Türkiye’nin ilk ve lider dijital yayın platformu Digiturk’le ekranlara dönüyor.

Yapım, 14 Ocak 2019’dan itibaren her Pazartesi Amerika’dan 24 saat sonra beIN SERIES VICE kanalında yayınlanacak. Dizinin ilk iki sezonu ise beIN CONNECT’ten izlenebilecek.

Heyecan dolu yeni sezona Mahershala Ali damgası

Emmy ödüllü dizinin üçüncü sezonu, Ozark'ların içinde yaşanan dehşet verici suçun ve onlarca yıl içerisinde giderek derinleşen ve üç ayrı dönemde geçen gizemin öyküsünü anlatıyor. Oscar ödüllü Mahershala Ali’nin yanı sıra Stephen Dorff ve Carmen Ejogo dizinin başrollerini paylaşıyor.

Digiturk, en sevilen dizileri üyeleriyle buluşturmaya yeni yılda da devam edecek.

Güncelleme: 11:33 11 Aralık 2018 Salı
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.