Game of Thrones’un heyecanla beklenen son sezonunda taht rekorlarla geldi

Game of Thrones’un heyecanla beklenen son sezonunda taht rekorlarla geldi

Game of Thrones final sezonu Digiturk uygulamaları üzerinden 1 milyon saatlik izlenme rakamını aştı

‘Game of Thrones’un 8. sezonu izlenme rekorlarını alt üst etti. Bir önceki sezonu Digiturk’ün internet tabanlı uygulamaları üzerinden yaklaşık 400 bin saat izlenen efsane yapımın final sezonu, yüzde 173’lük artışla 1 milyon 91 bin saatlik izlenme rakamına ulaştı ve erişilmesi güç bir rekora imza attı.

Dizinin final bölümünü ise Digiturk’ün internet tabanlı uygulamaları üzerinden 255 bin, televizyon üzerinden ise 80 bin Digiturk üyesi izledi.

Digiturk'ün dizi paketi üye sayısı, efsane yapımın final sezonununun etkisiyle yüzde 14 arttı.


Dünyada 150 ülkede yayımlanan Game of Thrones’un final bölümü yüz binlerce Digiturk üyesini ekran başına topladı. “Game of Thrones”, final sezonuyla Digiturk’te ekrana veda ederken kırılması güç bir rekorun sahibi oldu.

Dizinin tutkunları akıllı telefonları, tablet ve bilgisayarları aracılığıyla final sezonunu, daha çok internetten izlemeyi tercih ettiler. 6 bölüm süren ve heyecanla takip edilen efsane yapımın final sezonu, Digiturk’ün internet tabanlı uygulamaları üzerinden 1 milyon 91 bin 608 saatlik izlenme rakamına ulaştı. Yedinci sezonu 399 bin 384 saat izlenen yapımın son sezonu yüzde 173’lük artışla 1 milyon saatlik izlenme rakamını aşmış oldu.

Efsane finali yüz binlerce Digiturk üyesi heyecanla izledi

İnternet tabanlı Digiturk uygulamaları üzerinden 255 bin, televizyon üzerinden ise 80 bin Digiturk üyesi dizinin finalini heyecanla takip etti. Digiturk'ün dizi paketi üye sayısı, efsane yapımın final sezonununun etkisiyle yüzde 14 yükseldi.

Güncelleme: 16:50 27 Mayıs 2019 Pazartesi
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.