Futbolun Süperleri için oylama başladı

Futbolun Süperleri için oylama başladıFutbolseverler, Futbolun Süperleri jürisinin OPTA verilerinden yararlanarak belirlediği adayları, www.futbolunsuperleri.com adresinden oylamaya başladı. Oylama süreci 30 Nisan’a kadar devam edecek.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Digiturk tarafından düzenlenen ‘Futbolun Süperleri’ Ödül Töreni, Türk futbol ailesinin yanı sıra; Arsene Wenger, Jose Mourinho, Marcel Desailly ve Ruud Gullit gibi uluslararası konukların katılımıyla 2 Mayıs’ta Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirilecek.


Futbolun Süperleri’nden öne çıkan başlıklar;
• Geçtiğimiz yıl futbol ailesini bir araya getiren tören, bu yıl Çırağan Sarayı’nda, çok özel bir programla 2 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek.
• Türkiye Futbol Federasyonu ve Digiturk, Futbolun Süperleri Ödülleri’ni gelenekselleştirerek, Türk futbolunun marka değerini daha da yükseltmeyi, futbol camiasını büyük bir aile olarak her yıl bir araya getirmeyi ve Türk futboluna değer katan tüm paydaşları onurlandırmayı hedefliyor.
• Spor dünyasının yanı sıra iş, sanat ve cemiyet hayatından da seçkin konukların davetli olacağı, 5 kıtada 100’den fazla ülkede canlı yayınlanacak üst düzeydeki organizasyona Arsene Wenger, Jose Mourinho, Marcel Desailly ve Ruud Gullit gibi uluslararası konuklar da katılacak.
• Taraftarlar, bugünden itibaren 30 Nisan’a kadar www.futbolunsuperleri.com adresi üzerinden yılın süperlerine oy verebilecekler.
• Jürinin OPTA verilerinden yararlanarak belirlediği adaylar, futbolseverlerin ve Spor Toto Süper Lig takımlarının oyuncularının oyuna sunuluyor. Yılın süperleri, 2 Mayıs’ta sahnedeki yerlerini alacak.
• Jüri: Ali Gültiken, Alpay Özalan, Bünyamin Bozgeyik, Güntekin Onay, Servet Yardımcı, Şansal Büyüka ve Tugay Kerimoğlu.

Güncelleme: 14:32 27 Mart 2019 Çarşamba
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.