Emmy Ödül Töreni sadece Digiturk’te

68’inci Emmy Ödül Töreni canlı yayını bu yıl da sadece Digiturk’te!Emmy Ödül Töreni sadece Digiturk’te

68’inci Emmy Ödül Töreni canlı yayını bu yıl da sadece Digiturk’te 

Televizyon dünyasındaki trendleri yakından takip eden ve izleyicilerine yaşattığı sürprizlerle fark yaratan Digiturk, yılın en heyecanlı ödül törenlerinden biri olan Emmy’e bu yıl üçüncü kez ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Televizyonun ‘Oscar’ı olarak bilinen, 68’nci Emmy Ödül Töreni, 18 Eylül’ü 19 Eylül’e bağlayan gece saat 02.00 itibariyle kırmızı halıdan başlayarak Digiturk ekranlarında olacak. Digiturk kanallarında yayınlanan 24 dizinin toplamda 102 adaylık kazandığı Emmy’de heyecan yine dorukta olacak. Tüm Digiturk’lüler bu heyecana ekranları başından dahil olacak.

Televizyonun ‘Oscar’ı olarak bilinen, tüm dünyanın heyecanla beklediği 68’nci Emmy Ödül Töreni, 18 Eylül Pazar gününü 19 Eylül Pazartesi’ye bağlayan gece saat 03.00’dan itibaren Digiturk 1. kanaldan tüm üyelere açık ve beIN SERIES kanallarından canlı olarak yayınlanacak. Kırmızı halıdan canlı yayın ise 02.00 itibariyle Digiturk ekranlarında olacak. Digiturk aynı zamanda, dizi severlerin heyecanla beklediği töreni kurumsal web sitesi www.digiturk.com.tr’den herkese açık şekilde yayınlayacak. Töreni, tüm Digiturk üyeleri “Dilediğin Yerde” uygulamasıyla da canlı olarak izleme imkanı bulacak.  
Ünlü talk şov sunucusu Jimmy Kimmel’ın sunumuyla Los Angeles Microsoft Tiyatrosu’nda düzenlenecek 68’nci Emmy ödül töreninde Digiturk dizileri de kıyasıya bir rekabetin parçası olacak.

Digiturk dizileri Emmy Ödül Töreni’ne damga vurmaya hazırlanıyor
Digiturk kanallarında yayınlanan 24 dizinin toplamda 102 adaylık kazandığı 68’nci Emmy ödül töreninde beIN SERIES SCI-FI'da yayınlanan "Game of Thrones" 23 adaylık, beIN SERIES DRAMA'da yayınlanan "House of Cards" 13 adaylık, beIN SERIES COMEDY’de yayınlanan “Silicon Valley” 11 adaylık ve beIN SERIES VICE'ta yayınlanan “Mr Robot” 6 adaylık kazanarak  Digiturk dizileri arasında başı çekiyor.

Ayrıca Modern Family, How to Get Away With Murder, Silicon Valley, American Crime, Orange is the New Black, The Knick ve The Good Wife gibi sevilen Digiturk dizileri de ödül için yarışacaklar arasında yer alıyor.   

Digiturk ekranlarında ve internet sitesinde canlı olarak yayınlanacak 68’nci Emmy Ödül Töreni’ni kaçıran üyeler, “Dilediğin Zaman” ve “Dilediğin Yerde” uygulamaları ile törenden sonraki gün itibariyle “Emmy Kategorisi” altında gecenin tekrarını izleyebilme imkanını bulacak. 

Güncelleme: 11:39 07 Eylül 2016 Çarşamba
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.