Disney’in prensesleri yarıyıl tatili boyunca Digiturk’te

Disney’in birbirinden ünlü prenseslerinin hikâyelerini anlatan 19 animasyon film 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında Digiturk'te...Disney’in prensesleri yarıyıl tatili boyunca Digiturk’te

En iyi, en yeni ve en güçlü yapımların adresi Digiturk, küçükleri de unutmadı. Disney’in birbirinden ünlü prenseslerinin hikâyelerini anlatan 19 animasyon film 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında Digiturk 20 No’lu kanalda hizmete girecek pop-up kanalı Disney Prenses’te sevenleriyle buluşacak.

Sinema dünyasındaki trendleri yakından takip eden ve sinemaseverlere sunduğu ayrıcalık ve sürprizlerle dikkat çeken Digiturk, her yaştan izleyicilerini ayrıcalıklı hissettirmeye devam ediyor. Digiturk, bu kez yeni pop-up kanalı Disney Prenses ile küçük takipçilerine unutulmaz bir yarıyıl tatili hediyesi sunmaya hazırlanıyor. 

Küçüklere farklı kültürlerden gelen Ariel, Bella, Pocahontas ve Sindirella gibi çok sevilen Disney prenseslerinin hikâyelerini anlatan birbirinden keyifli 19 animasyon film 20 Ocak – 5 Şubat tarihlerinde Digiturk ekranlarını renklendirecek. 

1937 yapımı “Pamuk Prenses ve Yedi Cüce” (Snow White and the Seven Dwarfs) ve 1950 yapımı “Kül Kedisi Sinderella” (Cinderella) gibi yapımlar ise sadece çocukların değil, animasyon seven büyüklerin de türün geçmişine ilişkin hafızalarını tazelemelerine olanak tanıyacak.
Her biri ikişer Oscar ödülü kazanan ve animasyon filmler arasında başyapıt statüsü kazanan “Küçük Denizkızı” (The Little Mermaid, 1989), “Güzel ve Çirkin” (Beauty and the Beast, 1991), “Alaaddin” (1992) ve “Pocahontas” (1995) hem sürükleyici hikayeleri hem de özenle hazırlanmış müzikleriyle yarıyıl tatili boyunca aile boyu televizyon keyfini garanti ediyor.

Ayrıca “Prenses ve Kurbağa” (The Princess and the Frog, 2009), “Karmakarışık” (Tangled, 2010), “Cesur” (Brave, 2012) gibi yakın dönem gişe rekortmeni animasyonlar da ‘en yeni prensesler’le bizleri buluşturacak.

Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde Disney Prensesleri seninle
Disney Prensesleri’nin birbirinden sürükleyici maceraları, ‘Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde’ uygulamaları içindeki özel kategori üzerinden de 20 Ocak’tan itibaren izlenebilecek. Digiturk üyeleri kendilerine sunulan bu ayrıcalıkla, yayın akışına bağlı kalmadan, Dilediğin Zaman ve Dilediğin Yerde uygulamaları ile televizyondan, cep telefonlarından, tabletlerinden ya da bilgisayarlarından Disney Prensesleri’ni izleyebilecek.

Digiturk ile devamı gelecek
20 Ocak Cuma sabahı 07:45’te Digiturk 20 No’lu kanalda hizmete girecek olan Disney Prenses pop-up kanalı 5 Şubat Pazar 00:00’a dek zengin içeriğiyle küçüklere unutulmaz bir ara tatil vadediyor. Türkiye’de dijital yayıncılığın öncü ismi Digiturk, her yaş grubundan takipçilerine, en dolu ve zengin içeriği sunmaya 2017 boyunca da devam edecek.

Güncelleme: 15:04 18 Ocak 2017 Çarşamba
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.