Digiturk’ten basketbolseverlere büyük müjde!

Turkish Airlines Euroleague‘in yayıncı kuruluşu Digiturk, 18-20 Mayıs tarihleri arasında Belgrad’ta düzenlenecek Dörtlü Final karşılaşmalarını Türksat üzerinden şifresiz yayın da yapan beIN SPORTS HABER HD kanalı üzerinden canlı yayınlayacak. Tüm Digiturk üyeleri 83 no’lu kanaldan, Turksat Kablo TV üyeleri ise 223 no’lu kanaldan beIN SPORTS HABER’e erişebilirken, ödemeli TV sistemi kullanmayan Türksat kullanıcıları da yine beIN SPORTS HABER kanalına şifresiz olarak erişebilecek.Digiturk’ten basketbolseverlere büyük müjde!

Basketbol tutkunları ayrıca, meydanlara ve AVM’lere kurulacak dev ekranlar aracılığıyla temsilcimiz Fenerbahçe’nin şampiyonluk için mücadele edeceği turnuva heyecanına beIN SPORTS HABER HD kanalından ücretsiz olarak ortak olabilecekler.

Sporun en büyük destekçisi ve spora her platformda katkı sağlayan Digiturk’ten, Turkish Airlines Euroleague Dörtlü Final karşılaşmaları için sporseverlere büyük müjde.

Temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş, Litvanya ekibi Zalgiris, Rusya temsilcisi CSKA Moskova ve İspanyol ekibi Real Madrid’in 18-20 Mayıs tarihlerinde şampiyonluk için ter dökeceği Turkish Airlines Euroleague Dörtlü Final karşılaşmalarını HD kalitede Digiturk 79 no’lu beIN SPORTS 3 ve 83 no’lu beIN SPORTS HABER kanalında ekrana getirecek platform, eş zamanlı olarak, Türksat uydusu ile Kablo TV üzerinden de şifresiz yayın yapan beIN SPORTS HABER HD’den turnuvayı canlı yayınlayacak.

Gözler beIN SPORTS HABER HD’de olacak

Geri sayımın başladığı, sadece ülkemizde değil tüm dünyada heyecanla beklenen Dörtlü Final organizasyonu beIN SPORTS’un deneyimli kadrosu ve özel yayınlarıyla adeta basketbol şöleni sunacak. Murat Murathanoğlu, İsmail Şenol, Caner Eler, Tufan Ersöz, Osman Sakallıoğlu, Can işbakan, Ulaş Çan, Uğur Ozan Sulak, Alain Digbeu, Hüsnü Çakırgil, Nihan Cabbaroğlu, Didem Gürser ve Tamer Oyguç’tan oluşan iddialı kadrosuyla Dörtlü Final’in tüm detaylarını ekrana taşıyacak beIN SPORTS HABER HD, usta yorumcuları ve özel konuklarının değerlendirme ve analizleri ile turnuva coşkusunu zirveye çıkaracak.

Turnuvanın nabzı en özel yayınlarla Digiturk’te atacak


18 – 20 Mayıs tarihlerinde oynanacak Dörtlü Final’i canlı ve şifresiz olarak ekrana getirecek Digiturk, turnuva öncesi özel yayınlarında Türk ve Avrupa Basketbolu’nun en önemli isimlerini ekrana getiriyor. Alain Digbeu’nün yıldız basketbolcu Nicola Melli, Murat Murathanoğlu’nun Yunan guard Kostas Slukas ve İsmail Şenol’un koç Zeljko Obradovic röportajları hafta boyunca Digiturk ekranlarında olacak.

Temsilcimiz Fenerbahçe Doğuş’un yıldız oyunlarının sezon boyunca yaptıkları jeneriklik hareketleri yorumladıkları “Kahramanın Gözünden”, İsmail Şenol ve Yücel Platin’in görüntülü analizlerle Fenerbahçe Doğuş’un rakibi Zalgiris Kaunas’ı mercek altına aldığı “Euroleague Analiz”, Dörtlü Final’e kalan tüm takımların sezona damga vuran hareketlerinin yer aldığı “Sezonun En İyileri” ve beIN SPORTS basketbol ekibinin Eurolague’in sıcak konularını değerlendirdiği “Doğru mu Yanlış mı?” programları, basketbolseverlere en doyurucu içeriği vaat ediyor.

Basketbolseverler ayrıca, turnuva heyecanını bu yıl omuz omuza yaşayabilecekler. Meydanlara ve AVM’lere kurulacak dev ekranlar aracılığıyla temsilcimiz Fenerbahçe’nin şampiyonluk için mücadele edeceği turnuva heyecanını beIN SPORTS HABER HD kanalından ücretsiz olarak izleyebilecekler.

Digiturk, Turkish Airlines EuroLeague’i tüm yönleriyle basketbolseverle buluşturmaya devam edecek.

beIN SPORTS HABER’i Türksat uydu alıcılarına kurmak isteyen kullanıcılar aşağıdaki frekans bilgileri ile kurulum yapabilir;

beIN SPORTS HABER
Türksat Uydu bilgileri:
Turksat4a
12379Mhz Horizantal(yatay)
DVB—Sembol Oranı 30000
FEC ¾

Kablo TV platformu 223. Kanal

Güncelleme: 16:57 11 Mayıs 2018 Cuma
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.