Digiturk yeni işbirliği ile tatil harcamasının %5’ini faturadan düşürüyor

Digiturk, imza attığı işbirlikleri ve yenilikçi projeleriyle üyelerine keyifli bir yaşam ve avantaj sağlayan hizmetler sunmaya devam ediyor. Digiturk hayata geçirdiği yenilikçi projesi Digiavantaj.com üzerinden Booking.com’a rezervasyon yapan üyelerine, tatil dönüşünde konaklama tutarının %5’i kadar Digiturk fatura indirimi avantajı sağlıyor.Digiturk yeni işbirliği ile tatil harcamasının %5’ini faturadan düşürüyor

Yeni hizmet kapsamında Digiavantaj platformu üzerinden Booking.com’a giderek otel rezervasyonu yaptıran Digiturk üyeleri, konaklama miktarının yüzde 5’i kadar Digiturk faturasında indirim almaya hak kazanıyor. Digiturk indirimi tatil konaklamasından sonraki iki fatura dönemi içinde üyelere yansıtılırken, indirime hak kazanabilmek için Digiturk’e kayıtlı cep telefonu numarası girilmesi gerekiyor.

Uygulamada, Digiturk müşterisi olmayanların da Digiavantaj üzerinden kazandıkları fırsatlar 18 ay boyunca saklanıyor ve müşteri olmaları durumunda faturalarına yansıtılabilecek..

Öncü projelerle üyelerimizin hayatına değer katıyoruz

Üyelerinin memnuniyetini daima öncelik olarak kabul ettiklerini vurgulayan Digiturk İş Geliştirme ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Ufuk Ağar, Digiturk sahiplerinin hayatlarına olumlu yönde dokunacak tüm hizmetler hakkında proje ve işbirlikleri geliştirdiklerinin altını çizdi. Ayşe Ufuk Ağar şöyle devam etti; “Yeni projemiz Digiavantaj platformu üzerinden tatil konaklamasında önemli avantajlar sağlayan Booking.com ile rezervasyon yapan üyelerimiz Digiturk faturalarında %5 indirim kazanabiliyor. Müşterilerimiz ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak için herhangi bir yere başvuru yapmak, uygulama indirmek, SMS yollamak veya kupon kodu hatırlamak gibi adımlarla vakit kaybetmiyorlar. Üyelerimizin hayatını zorlaştırmadan anlaşılması zor mil ve puan kurgularını dışarıda bırakarak harcamalarının %5’ini faturalarından düşerek geri veriyoruz.

Bu yönde sunduğumuz avantajlar 18 ay boyunca saklanacağı ve müşteri olmaları durumunda faturalarına yansıtılacağı için mevcut müşterilerimiz dışındaki kişiler için de geçerli. Türkiye’nin ilk ve lider dijital yayın platformu Digiturk olarak üyelerimizin yüzünü güldürecek yenilikçi çalışmalara imza atmayı sürdüreceğiz.”

Güncelleme: 14:59 26 Ekim 2017 Perşembe
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.