Digiturk Londra’ya Star Wars Kutlama Günü’ne götürüyor

Digiturk Londra’ya Star Wars Kutlama Günü’ne götürüyor

Dünya sinema tarihinin en çok seyredilen ve tüm karakterleriyle neredeyse bir fenomen haline gelen yapımlarından Star Wars serisinin son filmi Star Wars: Güç Uyanıyor, sinemalardan hemen sonra “Satın Al İzle” seçeneğiyle ‘Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde’ uygulamalarında...

Digiturk “Satın Al İzle” servisi ile üyelerine Star Wars: Güç Uyanıyor’a ömür boyu sahip olabilme avantajını yaşatıyor. Filmi satın alanlar ise; 15-17 Temmuz tarihleri arasında Londra’da gerçekleşecek olan Star Wars Kutlama Günü’ne gitmek için çekilişe katılma hakkı kazanıyor.

Digiturk, izleyicilerinin taleplerini karşılamak, hatta beklentilerinin bir adım önüne geçebilmek amacıyla yenilikçi projeler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda farklı projelerle üyelerine keyifli bir yaşam ve avantaj sağlayan hizmetler sunan Digiturk “Satın Al İzle” servisi ile fark yaratıyor.

Digiturk, “Satın Al İzle” servisi vizyondan yeni çıkan ve DVD’si/Blu-Ray’i henüz piyasaya çıkmadan önce sahip olabileceğiniz pek çok filme ev sahipliği yapıyor. 

Büyük film stüdyolarıyla yapılan özel anlaşmalarla hayata geçirilen ve dünyanın sayılı platformlarında yer alan bir seçenek olan “Satın Al İzle” servisi ile Digiturk üyeleri diledikleri filmi satın alarak o filme ömür boyu sahip olma imkanına kavuşuyor. “Satın Al İzle” servisinden yararlanan üyeler böylece satın aldıkları filmi tekrar tekrar izleyip kendi arşivlerini yaratabiliyor. Ayrıca, satın aldıkları filmleri “Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde” uygulaması sayesinde  TV’den, web’ten, cep telefonlarından ve tabletten izleyebiliyorlar.

Star Wars: Güç Uyanıyor’u satın alan üyeler Londra’da gerçekleşecek olan Star Wars Kutlama Günü’ne katılmak için çekilişe katılma hakkına sahip olacak.

Dünya sinema tarihinin en çok seyredilen ve tüm karakterleriyle neredeyse bir fenomen haline gelen yapımlarından Star Wars serisinin son filmi Star Wars: Güç Uyanıyor, sinemalardan hemen sonra “Satın Al İzle” seçeneğiyle ‘Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde’ uygulamalarında bulunuyor.  

Digiturk üyeleri Star Wars: Güç Uyanıyor’u “Satın Al İzle” servisiyle vizyondan hemen sonra izleme imkanına kavuşmak ve ömür boyu sahip olabilme avantaşını yaşamak ile kalmıyor. Filmi satın alan Londra’da gerçekleşecek olan Star Wars Kutlama Günü’ne katılmak için çekilişe katılma hakkına sahip oluyor.

8 Nisan-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve 1 talihli çiftin 14-18 Temmuz tarihleri arasında Londra’ya gitme şansı yakalayacağı kampanya, #şansseninleolsun etiketiyle sosyal medyadan da takip edilebilecek.

Güncelleme: 08:52 19 Nisan 2016 Salı
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.