Digiavantaj ile Digiturk üyeleri çok avantajlı!

Digiturk üyeleri Digiavantaj sayesinde 18 aya kadar fatura ödemiyor.Digiavantaj ile Digiturk üyeleri çok avantajlı!

Digiturk, Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirdiği ve e-ticaretin yeni adresi olmayı hedeflediği Digiavantaj hizmeti ile üyelerine yeni avantajlar sunuyor. Digiturk, geçtiğimiz aylarda Booking.com ile Türkiye’de bir ilk olarak başlattığı projeye; Türkiye’nin önde gelen e-ticaret firmaları E-bebek, Enterprise Araç Kiralama, Lidyana, Markafoni, Misspera, Mudo, n11, Otelz ve Zizigo’yu da ekledi. Digiavantaj.com üzerinden bu sitelere giderek alışveriş ya da rezervasyon yapan üyeler, harcadıkları tutarın yüzde 10’una kadar Digiturk fatura indirimi kazanıyor.

Üyelerinin hayatlarını kolaylaştıracak yenilikçi ürün ve hizmetlerle değer yaratmaya devam eden Digiturk, geçen aylarda Booking.com ile hayata geçirdiği yenilikçi projesi Digiavantaj’ı yeni işbirlikleri ile zenginleştirerek, üyelerine avantajlar sunmaya devam ediyor. Buna göre, alışveriş ya da rezervasyonlarını digiavantaj.com üzerinden yönlenerek bu sitelerde yapan Digiturk üyeleri, harcadıkları tutarın yüzde 10’una kadar Digiturk fatura indirimi kazanıyor. Fatura indirimine hak kazanabilmek için ise Digiturk’e kayıtlı cep telefonu numarasının girilmesi yeterli. Ayrıca Digiturk müşterileri bu indirimden herhangi bir sınırlama olmaksızın, diledikleri kadar faydalanabiliyor. 

Uygulamada, Digiturk müşterisi olmayanların da Digiavantaj üzerinden kazandıkları fırsatlar 18 ay boyunca saklanıyor ve müşteri olmaları durumunda faturalarına yansıtılabiliyor. 

Avantajların Adresi Digiavantaj
Üyelerinin memnuniyetini daima öncelik olarak kabul ettiklerini vurgulayan Digiturk İş Geliştirme ve Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ayşe Ufuk Ağar, Digiturk üyelerine yenilik ve avantajlar sunmaya devam ettiklerinin altını çizdi. Ayşe Ufuk Ağar, “Avantajlarla dolu uygulamayı Türkiye’de hayata geçiren ilk şirket olarak Booking.com ile yaptığımız işbirliğini, şimdi de E-bebek, Enterprise Araç Kiralama, Lidyana, Markafoni, Misspera, Mudo, n11, Otelz, Zizigo ile sürdürüyoruz. Digiturk olarak yaptığımız bu işbirlikleri ile e-ticaret alışkanlıklarını değiştiriyoruz ve üyelerimiz Digiavantaj sayesinde 18 aya kadar fatura ödemiyor.

Üyelerimiz, ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmetten yararlanmak için herhangi bir yere başvuru yapmak, uygulama indirmek, SMS yollamak veya kupon kodu hatırlamak gibi adımlarla vakit kaybetmiyorlar. Üyelerimizin hayatını zorlaştırmadan anlaşılması zor kurgularını dışarıda bırakarak harcamalarının %10’una kadar faturalarından düşerek geri veriyoruz.” dedi.

Güncelleme: 13:11 14 Haziran 2016 Salı
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.