“Dedemin Fişi” beIN MOVIES TURK HD’de

Kahkaha Fırtınası “Dedemin Fişi” TV’de ilk kez Moviemax Turk HD’de“Dedemin Fişi” beIN MOVIES TURK HD’de

Türk sinemasının en çok izlenen, en iyi ve en yeni Türk filmlerini ekrana getiren beIN MOVIES TURK HD, komedinin usta isimlerinin buluştuğu kahkaha dolu Dedemin Fişi filmini TV’de ilk kez üyeleri ile buluşturuyor. “Dedemin Fişi” 18 Haziran Cumartesi akşamı 21.30’da beIN MOVIES TURK HD’de ekrana gelecek.

beIN MOVIES TURK HD ekranı Haziran ayında da kahkaha dolu filmlere ev sahipliği yapıyor.
Ocak 2016’da vizyona giren ve sezonun en iddialı komedilerinden biri olan “Dedemin Fişi” filmi TV’de ilk kez, 18 Haziran Cumartesi akşamı 21.30’da Digiturk 17 No’lu kanalda yayın yapan beIN MOVIES TURK HD’de Digiturk izleyicilerini kahkahaya boğacak.

“Dedemin Fişi” zengin kadrosu, benzersiz tiplemeleri ve izleyenleri kahkahaya boğacak hikayesi ile bu yılın en iddialı filmleri arasına girdi. Televizyon ekranlarının sevilen programı Güldür Güldür ekibini bir araya getiren Dedemin Fişi filminin hikayesi Yılmaz Erdoğan'a, yönetmenliği ise Meltem Bozoflu'ya ait. Dedemin Fişi'nin başrollerinde Ali Sunal, Alper Kul, Özge Borak, Erdem Yener, Doğa Rutkay, Onur Buldu, İrem Sak, Onur Atilla, Uğur Bilgin ve Ayşen Gruda gibi ünlü isimler yer alıyor. 

Malatyalı Çirci Ailesi’nin miras serüvenini anlatan filmde hikaye, ailenin reisi Salih Çirci’nin beyin ölümünün gerçekleşmesi ile başlıyor. Miras peşindeki çocuk ve torunları kendilerini; küçük hesapları, büyük planları ve saflıkla kurnazlık arasında sıkışmış vicdanları ile birlikte büyük bir maceranın içinde buluyorlar. Olayların komik bir şekilde geliştiği film, Digiturk üyelerini ekrana bağlayacak. 

beIN MOVIES TURK HD, televizyon izleyicisinin merakla beklediği ve evinin Box Officeunda rahatça izleyeceği, Türk sinemasının en yeni, en iyi ve önemli yapıtlarını yayınlamaya devam edecek. 

Güncelleme: 11:20 13 Haziran 2016 Pazartesi
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.