Boomerang TV şimdi Digiturk 168. Kanal’da!

Çocuklara tatil hediyesi Boomerang TV’den geliyor! Eğlenceli, komik ve neşeli çizgi filmlerin adresi Boomerang TV şimdi Digiturk’te çocuklarla buluşuyor. Boomerang TV’nin eğlenceli çizgi filmleri Türkiye’nin lider dijital yayın platformu Digiturk’le birlikte Türkiye’de daha çok çocuğa ve aileye ulaşacak.Boomerang TV şimdi Digiturk 168. Kanal’da!

Birbirinden keyifli çizgi filmleri ile çocukların “ilk eğlence kanalı” Boomerang TV’den tatil hediyesi gibi müjde! Dünya çapında 60 ülkede yayın yapan Boomerang TV’nin komik, eğlenceli ve neşeli çizgi filmleri artık Digiturk aracılığıyla Türkiye’de daha fazla çocuğa ulaşabilecek. Boomerang TV, Digiturk platformunda 168’inci kanaldan yayın yapacak.

En sevilen kahramanların yepyeni maceraları
Digiturk platformuyla birlikte yayın ağını genişleten Boomerang TV, en sevilen çizgi filmlerin yepyeni bölümlerini de çocuklara sunacak. Scooby-Doo, Shaggy, Velma, Daphne ve Fred’in heyecan dolu hikayeleri “Sakin ol Scooby-Doo”, en sevimli ‘sebze vampiri tavşan’ Bunnicula, Dorothy ve Oz Büyücüsü, Grizzy ve Lemmingler, Cesur Köpek Pat ile Çılgın Yarışçılar’ın yeni bölümleri Boomerang TV’de çocuklarla buluşacak. Bunun yanında Bugs Bunny, Tazmanya Canavarı, Tom ve Jerry gibi efsane çizgi filmleri yeni bölümleriyle Boomerang TV’de olacak.

Ayrıca, zaman ve mekan bağımsız olarak dilediğiniz yer ve dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz beIN CONNECT Çocuk kategorisinde de bu içeriklere erişmek mümkün olacak.

Daha fazlası www.boomerangtv.com.tr’de
Boomerang TV’nin birbirinden eğlenceli çizgi filmleri, klipleri, oyunları ve daha fazlasına çocuklar www.boomerangtv.com.tr adresinden ulaşabiliyor.

Güncelleme: 16:56 10 Ağustos 2018 Cuma
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.