Beyonce “Lemonade” ile Home&Entertainment’ta

Beyonce’nin son albümü için özel olarak hazırladığı “Lemonade” filmini TV’de ilk kez Digiturk'te!Beyonce “Lemonade” ile Home&Entertainment’ta

En iyi, en yeni içeriklerin ve güçlü yapımların adresi Digiturk, Beyonce’nin son albümü için özel olarak hazırladığı ve yayınlandığı günden bu yana dünyada büyük ilgi toplayan “Lemonade” filmini TV’de ilk olarak izleyicilere sunuyor. Beyonce’nin “video albüm” niteliğinde hazırladığı ve yönetmenliğini de üstlendiği bu özel yapım, 18 Haziran Cumartesi saat 22.00’de televizyonda ilk kez Home&Entertainment’ta Digiturk’lüler ile buluşacak.

Dünyadaki yayıncılık trendlerini yakından takip eden ve sunduğu geniş içerik çeşitliliğiyle dikkat çeken Digiturk, bu kez izleyicilerine müzik dolu bir akşam vaad ediyor.

ABD'li şarkıcı ve söz yazarı Beyonce'nin altıncı stüdyo albümü olan ve Beyonce’nin albümündeki her şarkısına ayrı video klip çekmek yerine, 60 dakikalık bir kısa filmle "video albüm" haline getirdiği “Lemonade”, 18 Haziran Cumartesi akşamı saat 22.00’de televizyonda ilk kez Digiturk 19 No’lu kanalda yayın yapan Home&Entertainment’ta yayınlanacak. 

Yönetmenliğini Beyonce Knowles, Dikayl Rimmasch ve Jonas Akerlund’un üstlendiği ve dünyada çok olumlu eleştiriler alan yapımın genel temasını, kadının kendini tanıma ve iyileştirme süreci oluşturuyor. Çeşitli klipler, sahne arkası görüntüler ile Beyonce’nin çok özel görüntülerinden oluşan film tadındaki bu yapımda R & B, rock ve reggae gibi zengin müzikal çeşitlilik de dikkat çekiyor.

Güncelleme: 13:15 14 Haziran 2016 Salı
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.