beIN SPORTS HABER yayın hayatına dev karşılaşmayla merhaba diyor!

Türkiye’de sporun adresi Digiturk yepyeni bir spor yatırımına daha imza atarak, beIN SPORTS HABER kanalını yayına aldı. Test yayının tamamlanmasıyla birlikte bugün yayına başlayan kanal ilk gününde çok önemli bir karşılaşmayı sporseverlerle buluşturmaya hazırlanıyor.beIN SPORTS HABER yayın hayatına dev karşılaşmayla merhaba diyor!

THY Euroleague normal sezon 3. hafta karşılaşmasında temsilcilerimiz Fenerbahçe Doğuş ve Anadolu Efes’i karşı karşıya getirecek maç bugün 20:45’ten itibaren İsmail Şenol’un sunumu ve Murat Murathanoğlu’nun yorumlarıyla Digiturk’de 83 No’lu beIN SPORTS HABER kanalında canlı olarak yayınlanacak. Her hafta da bir Türk takımı maçı canlı yayınlanacak. Kanal, Türksat ve Eutelsat uyduları üzerinden de şifresiz yayın yapacak.

Kurulduğu günden bu yana sporun daha fazla sevilmesi ve tabana yayılması yönünde yatırım yapan, konuya sosyal sorumluluk ilkesiyle yaklaşan Digiturk öncü hamlelerini sürdürüyor.

Yatırımları aracılığıyla futboldan basketbola, motor sporlarından tenise kadar Türkiye ve dünyadaki en saygın organizasyonları ekrana taşıyan platform, söz konusu çalışmalarını temeline “spor bilincini yaygınlaştırma” anlayışını yerleştirdiği yaklaşımla gerçekleştiriyor.

5 kıta, 43 ülkede yayında olan beIN SPORTS HABER sadece Türkiye’den değil, tüm dünyadan sporun gündemini sporseverlerle buluşturacak. Bugün yayın hayatına başlayacak kanal, beIN SPORTS’un küresel deneyimi ile spor haberciliğine yepyeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Digiturk’lü olmayanlar da izleyebilecek

Türkiye ve dünyadan spordaki en güncel olayları, son dakika haberleri sporseverlerle ile buluşturacak beIN SPORTS HABER’i Digiturk üyesi olmayanlar da izleyebilecekler. beIN SPORTS HABER Digiturk’te 83 No’lu kanalda yer alırken, Türksat ve Eutelsat uydularından şifresiz yayın yapacak.

beIN MEDIA GROUP’un uluslararası network avantajını arkasına alarak güçlendiren Digiturk, futbol ve spor gündeminin tam merkezinde yer alan konumunu, yeni ve şifresiz spor haber kanalı ile daha da güçlendirecek.

Güncelleme: 14:57 26 Ekim 2017 Perşembe
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.