Avrupa’nın en iyileri Dörtlü Final için parkede, büyük heyecan Digiturk’te

İstanbul’un ev sahipliği yapacağı Dörtlü Final’e birbirinden önemli konukları, gündem belirleyecek programları ve çok özel röportajlarıyla hazırlanan platform, sporseverlere adeta basketbol şöleni sunuyor. 19 – 21 Mayıs tarihlerinde oynanacak turnuvayı canlı olarak ekrana getirecek Digiturk, turnuva öncesinde İstanbul’un basketbol nabzını tutarken, Türk ve Avrupa Basketbolu’nun en önemli isimlerini ekrana getiriyor. Digiturk bu özel şampiyona için önemli bir sürprize de imza atıyor. Euroleague ve Eurobasket şampiyonlukları yaşayan, iki kez Avrupa’da yılın oyuncusu seçilen basketbol efsanesi Theodoros Papaloukas Dörtlü Final boyunca yorumlarıyla Digiturk’ün spor ekranı beIN SPORTS’ta olacak.Avrupa’nın en iyileri Dörtlü Final için parkede, büyük heyecan Digiturk’te

Sporun en büyük destekçisi ve spora her platformda katkı sağlayan Digiturk, Turkish Airlines Euroleague Dörtlü Final heyecanına özel konuklar ve sürpriz programlarla hazırlanıyor.

Temsilcimiz Fenerbahçe, İspanyol ekibi Real Madrid, Rusya temsilcisi CSKA Moskova ve Yunanistan ekibi Olimpiyakos’un 19- 21 Mayıs tarihlerinde şampiyonluk için ter dökeceği Dörtlü Final karşılaşmalarını HD kalitede ve sanal gerçeklik teknolojisi ile beIN SPORTS kanalında yayınlayacak Digiturk, sporseverlere turnuva coşkusunu en yeni ve kaliteli içeriklerle sunuyor.

Basketbol efsanesi Papaloukas sadece beIN SPORTS’da


Digiturk basketbol tarihinde çok özel bir ismi Dörtlü Final boyunca izleyicileri ile buluşturuyor. Avrupa basketbolunun efsanesi, bu turnuvaların tansiyonunu çok iyi bilen Theodoros Papaloukas yorum ve değerlendirmeleriyle beIN SPORTS’ta olacak. Bununla birlikte Türk basketbolunda unutulmaz başarılara imza atmış Galatasaray Odeabank baş antrenörü Ergin Ataman, Beşiktaş Sompo Japan ve Milli Takım baş antrenörü Ufuk Sarıca, lig şampiyonluklarının yanı sıra Final Four tecrübesi yaşamış Oktay Mahmuti ve Fransa Ligi şampiyonluğu bulunan Erman Kunter 17 Mayıs Çarşamba günü saat 14:00’te İsmail Şenol’un moderatörlüğündeki “Konsey” programında Türk basketbolunun dünü, bugünü ve yarınını beIN SPORTS’ta masaya yatıracak.

İstanbul’un gözünden basketbol

Övül Özbay’ın sunumuyla, Dörtlü Final’in evsahibi İstanbul’un sokaklarından taşan basketbol kültürünü ve insan hikayelerini ekrana getirecek “İstanbul’un Potaları” mini belgeseli ise yine 17 Mayıs’ta saat 19:30’da beIN SPORTS’ta yayınlanacak.

EuroLeague CEO’sunun gözünden Dörtlü Final Değerlendirmeleriyle Dörtlü Final’e renk katacak Theodoros Papaloukas ve efsane Fransız basketbolcu Alain Digbeu, 19 Mayıs saat 16:30’da beIN SPORTS’ta, Dörtlü Final’in dört yıldızı Vassilis Spanoulis, Nando De Colo, Sergio Llull ve Bogdan Bogdanoviç’i tüm yönleriyle değerlendirecek. Türkiye Basketbol Federasyonu CEO’su Ömer Onan, 16 Mayıs Salı günü saat 18:00’de beIN SPORTS’ta Can İşbakan’ın sorularını yanıtlarken, Türk basketbolunun efsane isimlerinden Kerem Tunçeri ise 17 Mayıs Çarşamba günü saat 18:00’de beIN SPORTS’ta olacak. 18 Mayıs Perşembe günü ise Euroleague CEO’su Jordi Bertomeu’nun katılacağı “Günün Konuğu” Murat Murathanoğlu’nun sunumuyla beIN SPORTS’ta yayınlanacak.

Uzman görüşüyle “Doğru & Yanlış”

Geri sayımın başladığı, sadece ülkemizde değil tüm dünyada heyecanla beklenen Dörtlü Final öncesinde basketbolseverlerin en çok konuştuğu konular, beIN SPORTS yorumcuları Şükran Albayrak, Murat Murathanoğlu ve Caner Eler’in uzman yorumlarıyla değerlendiriliyor. Paylaşılan görüşlerin enina boyuna tartışılacağı “Doğru / Yanlış” 17 ve 18 Mayıs’ta 16:30’da beIN SPORTS’ta yayınlanacak.

Canlı yayınları, özel programlarıyla Digiturk, Turkish Airlines EuroLeague heyecanını tüm yönleriyle basketbolseverle buluşturmaya devam edecek.

Turkish Airlines Dörtlü Final karşılaşmalarının heyecanı İsmail Şenol, Murat Murathanoğlu, Murat Didin, Tufan Ersöz ve Caner Eler’in anlatım ve yorumlarıyla beIN SPORTS ekranından basketbolseverlere ulaşacak.

Güncelleme: 10:11 17 Mayıs 2017 Çarşamba
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.