Altın Örümcek Ödülü üst üste ikinci kez Digiturk’ün oldu!

Digiturk, eğlence kategorisinde dilediginyerde.com web sitesiyle geçen sene olduğu gibi bu yıl da 1.’lik ödülünün sahibi oldu.Altın Örümcek Ödülü üst üste ikinci kez Digiturk’ün oldu!

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen ve bu yıl 14.’sü düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri töreni dün akşam UNIQ İstanbul’da gerçekleştirildi. İnternetin Oscarları olarak da bilinen ve merakla beklenen ödül töreninde, Digiturk, eğlence kategorisinde dilediginyerde.com web sitesiyle geçen sene olduğu gibi bu yıl da 1.’lik ödülünün sahibi oldu. 

Türkiye’de dijital dönüşümün bir simgesi haline gelen ve 2002 yılından bu yana her yıl sektörün söz sahibi isimleri tarafından değerlendirilerek gerçekleştirilen Altın Örümcek Ödülleri sahiplerini buldu. Halk oylamaları ve jüri değerlendirmeleri sonucunda kazanan projeler dün akşam UNIQ İstanbul’da düzenlenen organizasyonda duyuruldu.

İnternet dünyası ve bilişim sektörünün önemli isimlerini biraraya getiren gecede Digiturk, eğlence kategorisinde dilediginyerde.com web sitesiyle 1.’lik ödülünü almaya hak kazandı.

Eğlence kategorisinde Radyo/TV/Müzik başlığı altında yarışan ve ödüle hak kazanan Digiturk, geçen sene de bu alanda 1.’liği elde etmişti.

Digiturk Pazarlama Direktörü Boysan Akkaya, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti; “Digiturk olarak böylesi bir organisyonda yer almaktan ve ikinci kez üst üste bu ödüle layık görülmekten ötürü büyük bir keyif ve gurur duyuyoruz. Teknolojinin hızlı ve sınır tanımaz gelişiminin takibi ve entegrasyonu, ‘Türkiye’nin ilk dijital platformu’ söylemi ile yola çıkan markamızın odaklandığı noktaların başında geliyor. Bu ödülün tüm ekibimiz için büyük bir motivasyon aracı ve kendimizi test etmek adına iyi bir fırsat olduğunu düşünüyoruz. Önümüzdeki dönemde yenilikçi projelerimiz hız kazanarak devam edecektir.”

Güncelleme: 11:22 03 Haziran 2016 Cuma
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.