Alibaba ve 7 Cüceler’ TV’de ilk kez beIN MOVIES TURK HD’de

Alibaba ve 7 Cüceler’ TV’de ilk kez beIN MOVIES TURK HD’de

Türk sinemasının en çok izlenen, en iyi ve en yeni Türk filmlerini ekrana getiren beIN MOVIES TURK HD, Cem Yılmaz’ın senaristliğini, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği “Alibaba ve 7 Cüceler” filmini 26 Mart Cumartesi akşamı 22.00’da TV’de ilk kez sinemaseverler ile buluşturuyor.

2015-2016 sinema sezonunun en çok izlenen ve beğenilen yerli komedi yapımlarından biri olan “Alibaba ve 7 Cüceler”, 26 Mart Cumartesi günü saat 22:00’da, televizyonda ilk kez, Digiturk 17 No’lu kanalda yayın yapan beIN MOVIES TURK HD’de olacak.

Sezonun en iyi çıkış yapan filmleri arasında yer alan yerli komedi “Alibaba ve 7 Cüceler”, iş hayatlarının yapacakları yurt dışı seyahatinde değişeceğini düşünen Şenay ve İlber’in başından geçenleri konu alıyor. Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve oynadığı, başrollerinde Cem Yılmaz ile birlikte Irina Ivkina, Zafer Algöz ve Çetin Altay’ın yer aldığı filmde; katıldıkları bahçecilik fuarında yanlış kişilerle karşılaşıp beklemedikleri bir olayın tam ortasına düşen Şenay ve İlber, dünyayı tehdit eden bir güç ile karşı karşıya olduklarını kısa zamanda anlayarak, hem kendilerini hem de tüm insanlığı bu beladan kurtarmanın yollarını aramaya başlıyor. 

beIN MOVIES TURK HD, televizyon izleyicisinin merakla beklediği ve evinin Box Officeunda rahatça izleyeceği, Türk sinemasının en yeni, en iyi ve önemli yapıtlarını yayınlamaya devam edecek. 

Güncelleme: 16:44 25 Mart 2016 Cuma
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.