KURSK

2000 yılında Rus denizaltısında yaşanan trajedinin hikayesini anlatan “Kursk”, usta Danimarkalı yönetmen Thomas Vinterberg’in etkileyici yönetimiyle geliyor karşımıza

2000 yılında Rusların Kursk denizaltısı okyanusun derinliklerine gömülür. İçinde onlarca kişiden oluşan bir mürettebat mahsur kalmıştır. Akrabaları, sevdikleri her geçen dakika umutsuzluğa kapılırken, Rus hükümeti büyük bir felaketle sonuçlanacak bu kazaya beklenmedik bir kayıtsızlıkla yaklaşacaktır. Danimarkalı usta yönetmen Thomas Vinterberg’in yönettiği “Kursk”, uluslararası büyük bir oyuncu kadrosu ve müthiş bir prodüksiyonla bu denizaltı faciasını etkileyici bir üslupla sinemaya taşıyor. Matthias Schoenaerts, Léa Seydoux, Colin Firth, Max von Sydow gibi usta isimlerin yer aldığı film, aynı zamanda “Ejderha Dövmeli Kız” serisiyle hayatımıza giren İsveçli aktör Michael Nyqvist’in ölmeden önceki son projesi olarak kayıtlara geçti ne yazık ki.

Kursk
Kursk
Kursk

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77