KNIVES OUT

Agatha Christie romanları tadında bir polisiye öykü anlatan bu senenin en iyi özgün senaryo Oscar adayı “Knives Out” (Bıçaklar Çekildi), dudak uçuklatan bir oyuncu kadrosuyla hayli zekice kotarılmış bir film.

Şöyle bir oyuncu kadrosu düşünün: Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas, Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, Don Johnson, Toni Collette, Christopher Plummer… Sonra bütün bu oyuncuların dev bir malikanede toplandığını düşünün… İşte karşınızda “Knives Out” (Bıçaklar Çekildi). Ünlü suç romanları yazarı Harlan Trombey görkemli malikanesinde ölü bulunur. Suç mahalline gelen dedektif Benoit Blanc ve ortağı hemen evdeki herkesi sorguya çeker. Ünlü yazarın çocukları, yeğenleri ve torunları elbette öncelikli şüphelilerdir. Bir de tabii Harlan’ın genç ve güzel bakıcısı Marta vardır. Dedektif Blanc ve ortağı soruşturmayı derinleştirdikçe katilin kim olduğunu bulmak daha da karmaşık hale gelir. Çektiği “Brick”, “The Brothers Bloom”, “Looper” ve “Star Wars: The Last Jedi” gibi ses getirmiş filmlerle parlayan yönetmen Rian Johnson’ın kamera arkasında oturduğu “Knives Out”, zekice kaleme alınmış senaryosu ve muhteşem oyunculuklarıyla son yılların en iyi filmlerinden biri.

Knives Out
Knives Out
Knives Out

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77