X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

THE KILLING OF A SACRED DEER

Geçen sene Cannes Film Festivali’nde senaryosuyla ödüllendirilen “The Killing of a Sacred Deer” (Kutsal Geyiğin Ölümü), Nicole Kidman, Colin Farrell, Barry Keoghan’ın başrolleri paylaştıkları bir gizemli gerilim.

İlk filmleri “Dogtooth” (Köpek Dişi), “Alps” (Alpler) ve “The Lobster” ile büyük ses getiren Yunan sinemacı Yorgos Lanthimos’un yeni projesi “The Killing of a Sacred Deer” usta yönetmenin her zamanki gizemli gerilim atmosferinden beslenen bir film. 16 yaşındaki Martin’in babası bir ameliyat esnasında hayatını kaybetmiştir. Ameliyatı yapan, alanında hayli saygın bir doktor olan Steven Murphy’dir. Steven babasız kalan bu gence karşı bir şefkat geliştirir. Çok geçmeden ikisi arasında bir bağ oluşur ve Martin zamanla Steven’ın ailesinin bir parçası haline gelir. Fakat iş orada kalmayacak, Martin çok geçmeden Steven’ın ailesindeki tüm kurulu düzeni paramparça edecektir.

GET OUT
GET OUT
GET OUT


En Popüler Filmler, Filmin Yıldızı Paketi’nde!

Kong Skull Island

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

How To Be A Latin Lover

Logan Lucky

Fist Fight

Get Out

Patroits Day

Manifesto

Live By Night

Yol Ayrımı

BayWatch

Kardeşim Benim 2

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77