JURASSIC WORLD: FALLEN KINGDOM

Dinozorların adadan çıkıp tüm dünyaya yayılmasının önünü açan “Jurassic World: Fallen Kingdom” (Jurassic World: Yıkılmış Krallık), ilk filmin yarattığı heyecanlı atmosferi sürdürüyor.

Bir önceki macerada yaşadığımız korkunç yıkımdan sonra Jurassic World tema parkı kapatılmıştır. Ne var ki, dinozorların peşinde yine açgözlü adamlar vardır. Ayrıca Isla Nublar adasındaki yanardağ da faaliyete geçmek üzeredir. Owen ve Claire yeniden Isla Nublar’a dönüp başta eski dostu Blue olmak üzere tüm dinozorları kurtarmak için canla başla çalışacaktır. Bir önceki filmden Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard’ın yanı sıra, Spielberg’in “Jurassic Park”ının sevilen karakteri Ian Malcolm’u canlandıran Jeff Goldblum da kısa bir ekran süresiyle dönüş yapıyor efsaneye. Katalan asıllı yönetmen J.A. Bayona’nın elinden çıkan bu yeni serinin ikinci filmi, ilk filmdeki heyecan dozunu düşürmeden bizi dinozorların ortasına bırakıyor.

Jurassic World: Fallen Kingdom
Jurassic World: Fallen Kingdom
Jurassic World: Fallen Kingdom

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77