JUDY

Renée Zellweger’e 2020 Oscar ödüllerinde En İyi Kadın Oyuncu dalında heykelcik kazandıran “Judy”, ünlü sinema ve müzik yıldızı Judy Garland’ın Londra’da çıktığı son konser turnesinde başından geçenleri anlatan duygusal bir film.

“Oz Büyücüsü”nün üzerinden 30 sene geçmiştir ve o filmin çok sevilen yıldızı Judy Garland artık 46 yaşındadır. Zamanla eski popülaritesinden uzaklaşmıştır. İki çocuğuyla ayakta kalmaya çalışırken, geride dört evlilik bırakmış ve aradığı mutluluğu bulamamıştır. Çevresinden gelen son bir öneriyle, Londra’da bir konser turnesine çıkmaya karar verir. 1968 yılının kış aylarında İngiliz halkının karşısında sahnelerde yeniden şöhretin güzelliklerini tadacak, bu arada son aşkıyla, müzisyen Mickey Deans ile tanışacaktır. Renée Zellweger’e bu seneki Akademi Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ı kazandıran, En İyi Saç ve Makyaj dalında da Oscar’a aday olan film, ünlü yıldızın son günlerine odaklanıyor. Yönetmenliğini Rupert Goold’un üstlendiği “Judy”, duygusal tonu ve başroldeki Zellweger’ın harika performansıyla bir zamanların büyük yıldızı Judy Garland’ın az bilinen zamanlarına odaklanan güçlü bir film.

Judy
Judy
Judy

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77