INSTANT FAMILY

Mark Wahlberg ve Rose Byrne’ün bir anda üç çocuğu aynı anda evlat edinmek durumunda kalan taze ebeveynleri canlandırdıkları “Instant Family” (Şipşak Aile), son dönemin en özgün komedi filmlerinden biri.

Pete ve Ellie uzun süredir evli olmalarına karşın bir türlü çocuk sahibi olamamışlardır. Sonunda evlat edinmeye karar verirler. Ne var ki, görmeye gittikleri Lizzy’nin iki kardeşi olduğunu öğrendikleri zaman, kardeşleri birbirlerinden ayıramayacakları için üçünü birden evlat edinmek zorunda kalırlar. Bir anda evlerinde laftan anlamayan üç çocuk bulunca da tüm düzenleri altüst olur. Anne baba olmanın büyük sorumluluklar getirdiğini anlayan Pete ve Ellie çok geçmeden çocuk sevgisinin ne kadar önemli olduğunu da öğrenecektir. Mark Wahlberg ve Rose Byrne’ün başrolleri paylaştıkları film, geçen senenin en popüler komedilerinden biriydi. Wahlberg ve Byrne’ün ekrandaki uyumlarının yanı sıra filmin cüretkar mizahı da izleyicinin alkışladığı unsurların başında geliyordu.

Instant Family
Instant Family
Instant Family

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77