INCREDIBLES 2

Pixar’ın en sevilen maceralarından birini anlatan “Incredibles 2” (İnanılmaz Aile 2), ilk filmden 14 yıl sonra da izleyicisine heyecanlı bir öykü vadediyor.

İlk maceranın üzerinden 14 yıl geçmiştir ve Bay İnanılmaz (gerçek adıyla Bob) ile ailesi birbirinden zorlu görevlere koşturmaya, dünyayı kurtarmaya devam ediyorlar. Gelgelelim, evde roller bir miktar değişmiş durumda. Bob daha ziyade temizlik, çocuk bakımı gibi ev işlerine odaklanmışken, karısı Elastigirl (gerçek adıyla Helen) ailenin kahramanlık işlerini sırtına yüklenmiştir. Süper kahramanlar artık toplumda kabul görmeye başlarken, ufukta yeni bir kötülük İnanılmaz Aile’nin karşısına dikilir. Pixar’ın iki Oscar’lı ilk filmine 14 yıl sonra gelen bu devam hikayesi de bu yılki Oscar ödüllerinde ‘en iyi animasyon’ dalında adaylık elde etmişti. Bu ikinci film de dünya gişelerinde 1,2 milyar dolar hasılat toplayarak gelmiş geçmiş en çok iş yapan animasyonların arasına adını yazdırdı.

Incredibles 2
Incredibles 2
Incredibles 2

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77