I STILL BELIEVE

Ünlü bir müzisyen ve sevdiği kadın arasındaki güçlü aşkı anlatan “I Still Believe” (Aşka İnan), izleyen herkesi duygulandıracak gerçek bir hikayeyi anlatıyor.

Amerikalı müzisyen Jeremy Camp’in gerçek hikayesini anlatan “I Still Believe” (Aşka İnan), hayatta zorlukların her zaman olabileceğini ama ne olursa olsun umudun asla kaybedilmemesi gerektiğini anlatan duygusal bir film. Jeremy genç yaşında müzik dünyasında kısa sürede çok sevilen bir isme dönüşmüştür. Günün birinde tesadüfen hayatının aşkıyla tanışır. Melissa isimli bu güzel kız hayat dolu ve enerjik biridir. Ne var ki, çok geçmeden Melissa’nın çok tehlikeli bir hastalığa yakalandığını öğrenirler. Acaba ikisinin sevgisi bu hastalığı yenebilecek midir? Başrolleri K.J. Apa ve Britt Robertson’ın paylaştıkları, yan rollerde ünlü müzisyen Shania Twain, usta aktör Gary Sinise gibi isimleri gördüğümüz filmin yönetmenlik koltuğunda ise Andrew Erwin ve Jon Erwin kardeşler oturuyor.

I Still Believe
I Still Believe
I Still Believe

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77