I KNOW THIS MUCH IS TRUE

1998’de yayımlanmış aynı adlı romandan uyarlanan “I Know This Much Is True”, başrollerde Mark Ruffalo’nun iki ayrı karaktere hayat vererek ‘insan üstü’ bir oyunculuk performansına imza attığı etkileyici bir mini dizi.

Mark Ruffalo, kariyerinin en iyi performanslarından birini verdiği bu dizide birisi mental sorunları olan ikiz kardeşleri canlandırıyor. 1998’de yayımlanmış aynı adlı çok satan romandan uyarlanan dizide ünlü yıldıza Melissa Leo, Rosie O’Donnell, Archie Panjabi, Imogen Poots, Juliette Lewis, Kathryn Hahn gibi tanınmış simalar eşlik ediyor. Dizinin yazar-yönetmeni ise “Blue Valentine” ve “The Place Beyond the Pines” gibi harika filmleriyle tanınan Derek Cianfrance. Paranoyak şizofreni tanısıyla akıl hastanesine yatırılan ikiz kardeşi Thomas’ı oradan çıkarmaya çalışan Dominick Birdsey’in verdiği hukuk mücadelesine tanık olacağımız dizi, yüreklere dokunan bir hikaye anlatıyor. Ruffalo’nun performansı ise her anlamda parmak ısırtıyor. Çekimlerden küçük bir not: Mark Ruffalo önce kardeşlerden Dominick’in sahnelerini canlandırdıktan sonra, çekimlere Ruffalo’nun yaklaşık 14 kilo alacağı altı haftalık bir ara verildi. Bu süreçte akla gelebilecek her türlü abur cuburu tüketen usta aktör, sonunda Thomas’ı oynayacağı kiloya ulaşınca çekimlere yeniden başlandı.

I Know This Much Is True
I Know This Much Is True
I Know This Much Is True

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77