I HATE SUZIE

“Doctor Who” dizisiyle gönüllere kazınan Billie Piper’ın başrolünde yer aldığı “I Hate Suzie”, şöhret kültürü ve sosyal medya ilişkisine farklı bir pencereden bakan, çarpıcı bir dizi.

“Secret Diary of a Call Girl”, “Doctor Who” ve “Penny Dreadful” dizilerinin sevilen oyuncusu Billie Piper çok konuşulacak yeni bir diziyle karşımızda: “I Hate Suzie”… Sekiz bölümlü dizi günümüzdeki şöhret kültürüne yakından bakıyor. Ünlü oyuncu Suzie Pickles ile tanışın. Kariyeri ve evliliği ince bir çizgide ilerlerken, günün birinde telefonundaki fotoğraf ve videolarının internete sızdırılmasıyla Suzie’nin hayatı allak bullak olur. Gerek kariyeri gerekse evliliği parçalanma aşamasına gelir. Bir yandan menajeri ve en yakın arkadaşı Naomi bu ‘kriz’den onu kurtarmaya çalışırken, diğer yandan sızan fotoğraf ve videolardan saçılan gerçekler kocası Cob’la ilişkisine ağır bir darbe indirir. Suzie her bölümde yas tutmanın tüm aşamalarını sırayla yaşamaya başlayacaktır: Şok, İnkar, Korku, Utanç, Pazarlık, Suçluluk, Öfke ve Kabul… Suzie rolündeki Billie Piper’a menajeri rolünde Leila Farzad, kocası rolünde Daniel Ings eşlik edecekler. Billie Piper filmde kara mizahi bir tonda anlatılan aktrisin kendisiyle bir alakası olmadığı konusunda ise ısrarcı.

I Hate Suzie
I Hate Suzie
I Hate Suzie

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77