HOW TO TRAIN YOUR DRAGON: THE HIDDEN WORLD

Serinin üçüncü filminde artık insanlarla ejderhaların dostane biçimde yaşadıkları ütopik bir dünya kurulmuştur. “How to Train Your Dragon: The Hidden World” (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: The Hidden World) bu sene En İyi Animasyon dalında Oscar adayı.

İlk iki filmde Hiccup ve ejderhasının maceralarına tanık olduğumuz serinin bu üçüncü filminde artık insanlarla ejderhaların dostane biçimde yaşadıkları ütopik bir dünya kurulmuştur. Hiccup’un önderliğinde kurulan bu barış dolu hayat ne yazık ki çok yakında yeni bir tehditle karşı karşıya kalacaktır. Dünya çapında sırasıyla 495 ve 621 milyon dolar hasılat yapan ilk iki filmden sonra yapımcıların üçüncü bir filmle Hiccup ve sevimli ejderhasının maceralarında yeni bir perde açma girişimleri de büyük bir başarıyla neticelenmişti. Nitekim ilk iki filmin animasyon dalında Oscar adaylığı elde etmesinden sonra bu üçüncü film 2020 Oscar’ında En İyi Animasyon dalında Oscar adayı. Üçüncü filmin seslendirme kadrosunda da Jay Baruchel, America Ferrera, F. Murray Abraham, Cate Blanchett, Gerard Butler, Jonah Hill, Kristen Wiig ve “Game of Thrones”la tanıdığımız Kit Harington gibi yıldızları görüyoruz.

How To Train Your Dragon: The Hidden World
How To Train Your Dragon: The Hidden World
How To Train Your Dragon: The Hidden World

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77