FAST & FURIOUS PRESENT: HOBBS & SHAW

“Hızlı ve Öfkeli” serisinin çok sevilen iki ismini bir araya getiren “Fast & Furious: Hobbs & Shaw” (Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw), aksiyon sinemasının usta yıldızları Dwayne Johnson ve Jason Statham’a Idris Elba ve Vanessa Kirby’nin eşlik ettikleri nefes kesen bir film.

“Hızlı ve Öfkeli” dünyasına sonradan katılan aksiyon sinemasının iki usta ismi, Dwayne Johnson ve Jason Statham, karakterlerinin birbirleriyle sık sık atışmalarıyla kısa sürede bu serinin sevilen kahramanlarına dönüştüler. Nihayet serinin yapımcıları da onları başrole yerleştiren bir filmle serinin en eğlenceli parçalarından birine imza atmış oldular. Ekibe kanun adamı olarak katılan Luke Hobbs (Johnson) ve normalde azılı bir kanun kaçağı olan Deckard Shaw (Statham) öteden beri birbirinden hazzetmeyen, sürekli atışan, dalaşan iki karakterdir. Ne var ki, bir nevi süper güçlerle donanmış kötü adam Brixton’la karşılaşınca ikisi güçlerini birleştirmek zorunda kalacaktır. Brixton dünyanın geleceğini tehdit ederken, onlar da bunun önüne geçebilmek için kendilerini akla hayale sığmayacak bir maceranın içinde bulurlar. Serinin dokuzuncu filmi hüviyetindeki “Hobbs & Shaw”, dünya çapında topladığı 759 milyon dolarlık hasılatla en çok iş yapan dördüncü “Hızlı ve Öfkeli” filmi olmayı başardı. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise dublörlükten gelen ve “John Wick”, “Deadpool 2”, “Atomic Blonde” gibi çarpıcı aksiyon filmlerine imza atmış David Leitch oturuyor.

Hobbs & Shaw
Hobbs & Shaw
Hobbs & Shaw

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77