HELLBOY

Çizgi roman dünyasının en özel kahramanlarından Hellboy, yeni yüzü olan David Harbour ve yepyeni bir macerayla karşımızda.

1990’ların başlarında Mike Mignola’nın yarattığı, Dünyanın En İyi Paranormal Dedektifi olarak bilinen Hellboy yepyeni bir macerayla bir sinema filminde karşımızda. Daha önce Ron Perlman’ın oynadığı ‘kelimenin her anlamıyla’ renkli karakteri bu kez “The Newsroom”, “Stranger Things” dizilerinin unutulmaz aktörü David Harbour canlandırıyor. Filmin kötü kraliçesi Nimue’ye ise güzel aktris Milla Jovovich hayat veriyor. Ayrıca Ian McShane gibi usta bir aktör de Profesör Broom rolüyle oyuncu kadrosundaki ‘ağır’ isimler arasında göze çarpıyor. Düşmüş meleğimiz Hellboy’u bu kez önceki maceralardaki hallerine göre daha genç olarak görüyoruz. Bu macerada yolu Britanya’ya düşen Hellboy orada hayatı boyunca karşılaştığı en büyük kötülükle yüzleşecek: Nimue ya da bilinen diğer ismiyle Kanlı Kraliçe… Filmin yönetmenlik koltuğunda ise “Game of Thrones” ve “Westworld”ün de en özel birkaç bölümüne imza atmış Neil Marshall oturuyor.

Hellboy
Hellboy
Hellboy

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77