HALLOWEEN

Michael Myers tüyler ürperten maskesiyle geri döndü! “Halloween” ile şöhrete kavuşan Jamie Lee Curtis de 17 yıl sonra seriye dönmüş oldu. Serinin en çok gişe yapan filmi ünvanını elde eden 2018 tarihli “Halloween” (Cadılar Bayramı), Haluk Bilginer’in sürpriz oyunculuğuyla da dikkat çeken bir korku filmi.

“Halloween” serisi korku sinemasının en popüler, en ürkütücü serilerindendir. Bu serinin ‘katili’ Michael Myers ise tüyler ürperten maskesi, insan üstü gücü ve soğukkanlı cinayetleriyle her sinemaseverin benliğinde kalıcı izler bırakmış bir adamdır. Usta yönetmen John Carpenter’ın 1978’de çektiği ilk filmde Michael’ın elinden sağ kurtulan yegane kişiye hayat veren Jamie Lee Curtis’in seriye dönüş yaptığı 2018 yapımı “Halloween” ise kahramanlarımızı tam 40 yıl sonrasında yakalıyor. Curtis’in canlandırdığı Laurie Strode yine bir Cadılar Bayramı gecesi ortalığı kana bulayan Michael’ı durdurmaya çalışıyor. Jamie Lee Curtis’in yanı sıra Michael’la ilgilenen Doktor Sartain rolünde Haluk Bilginer’in de sürpriz oyunculuğuyla renk kattığı film, dünya çapında yakaladığı 255 milyon dolarlık hasılatla bütün “Halloween” serisinin en çok gişe yapan üyesi olmayı başardı.

Halloween
Halloween
Halloween

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77