GOOD BOYS

Altıncı sınıf öğrencisi üç çocuk bir gün okulu asar ve o gün başlarına gelmeyen kalmaz. Geçen sene ABD’nin en çok ses getiren filmlerinden “Good Boys” (Uslu Çocuklar), üç çocuğu başrole yerleştiren hınzır bir komedi.

12 yaşındaki Max ve en yakın arkadaşları Lucas ile Thor okul hayatının sıkıcılığını bir günlüğüne de olsa kırmak isterler. O gün hangi haşarılığı isterlerse yapacaklardır. Okulu asarlar ve Max’in evinde babasının drone’uyla yan evdeki kızların neler yaptığına dair casusluklar yapmaya başlarlar. Ne var ki, drone’u kızlar ele geçirir. Şimdi kafa kafaya verip kendilerinden hayli büyük kızlardan drone’u geri almaları gerekmektedir. Geri alıp Max’in babasına çaktırmadan drone’u eski yerine koymaları gerekmektedir. Tabii bu süreçte gerçek hayatla ilgili daha öğrenmeleri gereken bir dolu şey olduğunu fark edeceklerdir. Geçen sene ABD sinemalarının en çok ses getiren özgün komedi filmi olan “Good Boys”, gücünü başroldeki Jacob Tremblay, Keith L. Williams ve Brady Noon gibi üç tatlı çocuğun performanslarından alıyor. Tremblay’in son yıllarda “Room”, “Wonder”, “Doctor Sleep” gibi çok ses getiren filmlerde rol aldığını belirtmeden geçmeyelim.

Good Boys
Good Boys
Good Boys

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77