GLASS

Çektiği ‘sürpriz sonlu’ korku filmlerinden dolayı türün hayranları tarafından ilgiyle takip edilen usta yönetmen M. Night Shyamalan’ın “Unbreakable” (Ölümsüz) ve “Split” (Paramparça) ile birlikte bir üçlemeyi oluşturan son filmi “Glass”, bu iki filmden tanıdığımız kahramanları bir araya getiriyor.

M. Night Shyamalan her filmi korku türü hayranları tarafından büyük merakla beklenen bir yönetmen. İlk döneminde “The Sixth Sense” (6. His) ile ivmelenen yönetmenlik kariyeri “Unbreakable” (Ölümsüz), “Signs” (İşaretler), “The Village” (Köy), “The Visit” (Ziyaret) ve “Split” (Paramparça) gibi her biri çok ses getirmiş korku/gerilim filmleriyle devam etti. Usta yönetmen yıllar sonra “Unbreakable”ın evreninde geçen “Split”e imza attı ve filmin büyük başarısı iki filmin kahramanlarını bir araya getiren “Glass”ın önünü açtı. “Unbreakable”da Bruce Willis’in canlandırdığı David Dunn ile Samuel L. Jackson’ın bedeninde karşımıza çıkan Elijah Price ile “Split”in James McAvoy tarafından canlandırılan ‘çoklu kişilik bozukluğundan muzdarip’ Kevin Wendell Crumb’ı ve film boyunca rehin aldığı Casey Cooke’u “Glass”ta bir araya getiren Shyamalan farklı tatta bir süper kahraman öyküsü anlatıyor. Kendisi de koyu bir çizgi roman meraklısı olan yönetmen, bir akıl hastanesinde geçen bu öyküsüyle üçlemesini müthiş bir gerilim filmiyle tamamlamış oluyor.

Glass
Glass
Glass

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77