X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

GAME NIGHT

Jason Bateman ve Rachel McAdams’ı bir araya getiren “Game Night” (Oyun Gecesi), şaka olarak başlayan, sonrasında giderek ölümcül bir hal alan bir komedi/aksiyon filmi

Bir grup yakın arkadaş her hafta içlerinden birinin evinde toplanıp oyun geceleri düzenlemektedir. Grubun en iddialı çifti Max ve Annie’dir. Her oyunu kazanmak için inanılmaz bir hırs gösterirler. Yine bir oyun gecesi gelip çatmıştır ve bu sefer Max’in kardeşi Brooks’un evinde toplanmışlardır. Brooks arkadaşlarına bu kez farklı bir oyun kurguladığını, bir cinayet bulmacasını çözmeleri gerektiğini söyler. O esnada evin kapısı çalınır. İçeri giren adamlar ile Brooks arasında bir kavga patlak verir. Adamlar Brooks’u kaçırıp götürürler. Gözlerinin önünde olup biten tüm vahşetin oyunun parçası olduğunu düşünen Max ve Annie çok geçmeden muammayı çözmek için kolları sıvarlar. Jason Bateman ve Rachel McAdams’ın başrolde olduğu bu gerçekten zekice kaleme alınmış komedi filmi, dünya çapında 117 milyon dolar gişe yaparak izleyiciden de tam not almıştı.

Game Night
Game Night
Game Night

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77