X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

FOUR WEDDINGS AND A FUNERAL

Hugh Grant ve Andie MacDowell’ın başrolleri paylaştıkları 1990’ların en özel romantik komedilerinden “Four Weddings and a Funeral” diziye uyarlandı. Dizinin başrollerinde Nathalie Emmanuel ve Nikesh Patel oynuyorlar.

1990’ların en özel, en ikonik romantik komedi filmlerinden biridir “Four Weddings and a Funeral”. Aynı zamanda 1990’lar İngiliz sineması üzerindeki ölü toprağını da kaldırmış filmlerdendir. Sempatik aktör Hugh Grant ile her daim asil Andie MacDowell’ın birbirlerine incelikle kur yaptıkları film, şimdi komedyen Mindy Kaling’in önderliğinde bir televizyon dizisine dönüştü. Nathalie Emmanuel ve Nikesh Patel’in başrolleri paylaştıkları filmde orijinal filmin yıldızı Andie MacDowell’ın da küçük bir rolü var. Ayrıca usta aktör Dermot Mulroney de oyuncu kadrosunun önemli üyelerinden biri olarak parlıyor. Kısacası, Londra sokaklarında nikahlardan cenazelere uzanan, sıkı dostluklar ve tutulamayan sözlerle dolu eğlenceli bir aşk hikayesi izlemeye hazır olun!

FOUR WEDDINGS AND A FUNERAL
fwf
fwf

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77