GÖRÜNMEZ ADAM

H.G. Wells’in ünlü romanından esinle çekilen korku türündeki film, öldü sandığı sevgilisinin aslında gizlice kendisini takip ettiğini anlayan bir kadının yaşadığı ürkütücü anları ele alan bir korku filmi.


HAYALLERİN PEŞİNDE

Shia LaBeouf ve Dakota Johnson gibi yıldızların yer aldığı film, Down sendromlu bir çocuğun hayallerini gerçekleştirmek için yollara düşmesini anlatıyor. Geçen yıl büyük ilgi gören bağımsız bir film.


GİZLİ BAHÇE

Yetim bir kız çocuğu amcasının malikanesinde büyülü bir bahçeye açılan gizli bir geçit keşfeder. Colin Firth ve Dixie Egerickx’in başrolleri paylaştıkları film, fantastik çocuk masalından uyarlandı.


PAVAROTTI

“Akıl Oyunları” (A Beautiful Mind) filminin Oscar’lı usta yönetmeni Ron Howard’ın yönettiği belgesel, milyonların sevgilisi ünlü tenor Luciano Pavarotti’nin inanılmaz ve büyüleyici hayat hikayesini anlatıyor.

  • GÖRÜNMEZ ADAM
  • HAYALLERİN PEŞİNDE
  • GİZLİ BAHÇE
  • PAVAROTTI
  • beIN MOVIES PREMIERE
  • beIN MOVIES ACTION
  • beIN MOVIES STARS
  • beIN MOVIES FAMILY
  • beIN MOVIES TURK

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka Neler İzleyebilirim?

BAYAN DEVRİM

BAYAN DEVRİM

Londra’da düzenlenen 1970 Dünya Güzellik Yarışması’nı sabote etmeye kararlı bir grup feminist aktivistin başından geçen olayları anlatan gerçek bir hikaye. Keira Knightley başrolde. Greg Kinnear Amerikalı ünlü şovmen Bob Hope rolünde.

YENİ BAŞTAN

YENİ BAŞTAN

Bu harika aşk hikayesi, özel bir teknolojiyle geçmişe dönüp karısıyla tanıştığı güne giden bir adamın yaşadıklarını anlatıyor. Başrollerde Fransız sinemasının usta yıldızları Daniel Auteuil, Guillaume Canet, Fanny Ardant’ı görüyoruz.

BAL ÜLKESİ

BAL ÜLKESİ

Film, Makedonya’nın dağlık bölgelerinde bir yandan arıcılık yapmaya, diğer yandan annesine bakmaya çalışan Hatice’nin çarpıcı hikayesini anlatıyor. En İyi Belgesel ve En İyi Uluslararası Film Oscar’ına aday olan sinema tarihindeki ilk film.

JACK RYAN: GÖLGE AJAN

JACK RYAN: GÖLGE AJAN

Chris Pine’ı Jack Ryan olarak izleyeceğimiz filmde ayrıca Kevin Costner, Keira Knightley gibi yıldızlar rol alıyor. Jack Ryan bu kez Amerikan ekonomisini çökertecek bir Rus komplosunu açığa çıkartmanın peşinde.

PARANORMAL ACTIVITY EVRENİ

PARANORMAL ACTIVITY EVRENİ

Son yılların en ürkütücü korku serisi bu ay dört filmiyle karşınızda. Serinin her bölümünde uykularında dehşetengiz olaylar tecrübe eden bir grup insanın başından geçenlere tanık olacağız.

NİNJA KAPLUMBAĞALAR

NİNJA KAPLUMBAĞALAR

Çocukların sevgilisi Ninja Kaplumbağalar bu yeni sinema maceralarında New York’u Shredder ve adamlarının kötücül planlarından kurtarmaya çabalıyorlar. Tabii her zamanki gibi epey eğlenceli şekilde…

HAYALET

HAYALET

1990’lar sinemasına ölümsüz bir aşk hikayesi armağan eden bu film, başrollerdeki Patrick Swayze ve Demi Moore’un muhteşem performanslarıyla parlayan, duygusal sinemanın güçlü örneklerinden bir tanesi.

AYIN STARI: TOM CRUISE

AYIN STARI: TOM CRUISE

Günümüzün yaşlanmayan sinema ikonu bu ay “Azınlık Raporu”, “Vanilla Sky”, “Şirket”, “Paranın Rengi” ve “Doğum Günü 4 Temmuz” gibi filmografisinde son 30 yıla yayılan beş seçkin örnekle karşınızda olacak.

ÇAKALLARLA DANS FİLMLERİ

ÇAKALLARLA DANS FİLMLERİ

Yönetmen Murat Şeker’in sempatik suç öyküleri ilk üç filmiyle ekrana geliyor. Sevilen suç çetesinin her bir macerası, izlerken sizi de gülmekten kırıp geçirecek. Muhteşem oyuncu kadrosu da cabası!Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77