AZAP

Emily Mortimer, Bella Heathcote, Robyn Nevin’in başrolleri paylaştıkları “Azap-Relic”, dünya galasını Sundance Film Festivali'nde yapmış ve iyi eleştiriler almış bir korku filmi. Kızıyla birlikte demans hastası annesinin tanık olduğu korkunç olayları anlamlandırmaya çalışan bir kadının hikayesi.

beIN Movies Premiere | 5 Aralık Pazar 21.30


KIZIM VE BEN

Gerçek bir hikayeden uyarlanan “Kızım ve Ben”, eşinin evi terk etmesinden sonra hayatın zorluklarını kızıyla beraber göğüsleyen özel harekat polisi bir babanın yıllar sonra dönüp gelen eşiyle hayatında zorlu bir dönemin kapısının aralanmasını anlatıyor.

beIN Movies Turk | 4 Aralık Cumartesi 22.00


CAPONE

47 yaşında hapisten çıkan ünlü kanun kaçağı Al Capone'un yavaş yavaş demans hastalığının pençesine düştüğü zamanları anlatan “Capone”, başroldeki Tom Hardy'nin yine sıradışı bir performans sergilediği etkileyici bir biyografik film.

beIN Movies Premiere | 12 Aralık Pazar 21.00


WANDER

Kızının ölümüne yol açan bir komplonun ortasında kalan bir özel dedektifin başından geçen gerilim dolu olaylara odaklanan “Wander”, başrollerini Aaron Eckhart, Oscar'lı Tommy Lee Jones, Heather Graham ve Katherine Winnick’in paylaştıkları bir polisiye/gerilim filmi.

beIN Movies Premiere | 26 Aralık Pazar 21.00

  • AZAP
  • KIZIM VE BEN
  • CAPONE
  • WANDER
  • beIN MOVIES PREMIERE
  • beIN MOVIES ACTION
  • beIN MOVIES STARS
  • beIN MOVIES FAMILY
  • beIN MOVIES TURK

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka Neler İzleyebilirim?

BALTALI KIZ

BALTALI KIZ

Tacizci babasını öldürmek için yıllar sonra taşradaki evine dönen bir genç kızın önce babasını ölü bulması, ardından ailesiyle ilgili tehlikeli sırları öğrenmesiyle birlikte gelişen olayları anlatan “Baltalı Kız-Girl”ün başrollerini Bella Thorne, Mickey Rourke ve Chad Faust paylaşıyor.

SORMA NEDEN

SORMA NEDEN?

Kimsenin gerçekleşmesini istemediği bir düğün gününde damat ortadan kaybolursa ne olur? Tolga Baş’ın yönettiği “Sorma Neden”, kahkahası bol bir yerli komedi filmi.

POLTERGEIST: KÖTÜ RUH

POLTERGEIST: KÖTÜ RUH

Evlerinin kötücül güçlerce ele geçirildiğinden şüphelenen bir ailenin başına gelen ürkütücü olayları anlatan “Poltergeist: Kötü Ruh”, 1982 yapımı ünlü korku klasiğinin yakın tarihli yeniden çevrimi.ANNEMSİZ 10 GÜN

ANNEMSİZ 10 GÜN

Eşi tatile çıkınca dört çocuğuyla baş başa kalan bir babanın başından geçen eğlenceli olayları anlatan “Annemsiz 10 Gün-10 jours sans maman”, Fransız yapımı renkli bir aile komedisi.

KORSİKA GRANDÜKÜNÜN BİLİNMEYEN HAYATI

KORSİKA GRANDÜKÜNÜN BİLİNMEYEN HAYATI

Kendisine bir anıt mezar yaptırmak üzere sıradışı bir mimarla anlaşan çılgın bir milyarderin eğlenceli hikayesini konu alan filmin başrollerini iki usta karakter oyuncusu, Timothy Spall ve Peter Stormare paylaşıyorlar.

SARIKAMIŞ ÇOCUKLARI

SARIKAMIŞ ÇOCUKLARI

Sarıkamış'ta cepheye doğru bir yolculuğa çıkan Mehmet ve Yusuf'un hikayesini ele alan “Sarıkamış Çocukları”, 1. Dünya Savaşı esnasında Osmanlı’nın doğu cephesinde yaşanan trajik olayları anlatan tarihi bir dram.SOKAK KEDİLERİ

SOKAK KEDİLERİ

Bir cinayete tanıklık eden bisikletli bir kuryenin başından geçen olayları konu alan “Sokak Kedileri-Alleycats”, politik yolsuzluklar ve yasadışı bisiklet yarışları etrafında dönen heyecan dolu bir film.

DÜĞÜN KONUŞMASI

DÜĞÜN KONUŞMASI

Sevgilisinden ayrıldıktan sonra onunla yeniden birleşme hayalleri kuran bir adamın başına gelen komik olayları anlatan “Düğün Konuşması / The Speech”, eğlenceli bir Fransız komedisi.

ACIMASIZ HAYAT

ACIMASIZ HAYAT

Dört arkadaş içlerinden birinin çok zengin patronunu kaçırıp fidye istemeye karar verirse? Brezilya yapımı komedi filmi “Acımasız Hayat / Como é Cruel Viver Assim (Life Is a Bitch)”, Coen Kardeşler’in filmlerinin atmosferini andıran hikayesiyle dikkat çekiyor.Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası 0212 473 73 77