YETENEKLİ GENÇ KADIN

2021 yılında 5 dalda Oscar adayı olup En İyi Özgün Senaryo dalında Oscar kazanan “Yetenekli Genç Kadın-Promising Young Woman”, geçmişte hayatını karartmış erkeklerden intikam alan bir kadının hikayesini anlatıyor.
beIN Movies Premiere | 2 Ocak Pazar 21.30


CROOD’LAR 2: YENİ BİR ÇAĞ

Tarih öncesi dönemde yaşayan Crood’ların eğlenceli maceralarının devamını anlatan “Crood’lar 2: Yeni Bir Çağ-The Croods: A New Age”, sevimli ailemizin bu kez başka bir aileyle rekabete girdiği renkli bir animasyon.
beIN Movies Premiere | 30 Ocak Pazar 20.00


CİCİ BABAM

Güldür Güldür Show ekibinin elinden çıkan “Cici Babam”, babaları öldükten sonra annelerinin kendine yeni bir eş bulmasını tam hazmedemeyen üç yetişkin adamın, kendini aileye kabul ettirmeye çalışan 'cici babalarını' engellemeye çalışmalarını konu ediniyor.
beIN Movies Turk | 22 Ocak Cumartesi 22.00


BİZİM KÖYÜN ŞARKISI

Babalarının doğduğu köye geri dönme kararıyla birlikte şehir yaşamından köy hayatına adapte olmaya çalışan ve okulda yeni arkadaşlar edinmeye çalışan iki kardeşin hikayesini anlatıyor.
beIN Movies Family | 21 Ocak Cuma 20.30

  • YETENEKLİ GENÇ KADIN
  • CROOD’LAR 2: YENİ BİR ÇAĞ
  • CİCİ BABAM
  • BİZİM KÖYÜN ŞARKISI
  • beIN MOVIES PREMIERE
  • beIN MOVIES ACTION
  • beIN MOVIES STARS
  • beIN MOVIES FAMILY
  • beIN MOVIES TURKBaşka Neler İzleyebilirim?

DERİSİNİ SATAN ADAM

DERİSİNİ SATAN ADAM

Tunus’un En İyi Uluslararası Film dalında Oscar adayı olan “Derisini Satan Adam-The Man Who Sold His Skin”, sırtına yaptırdığı dövmelerle bir anda bir sanat eserine dönüşen Suriyeli bir adamın yaşadığı hareketli hayata odaklıyor kamerayı.

AŞK BU MU?

AŞK BU MU?

Kubilay Aka ile Afra Saraçoğlu’nu bir araya getiren “Aşk Bu Mu?”, genç yaşına rağmen hayatı boyunca mücadele etmek durumunda kalan Umut ile sıkıntıdan uzak bir hayat süren genç ve güzel Gülüm'ün hikayesini anlatıyor.

POLAROID

POLAROID

“Finding Carter” dizisinin yıldızı Kathryn Prescott’un başrolde olduğu “Polaroid”, bulduğu bir polaroid makineyle çektiği fotoğrafların ölümcül sonuçlarını yaşayan bir genç kızın korku dolu hikayesini anlatıyor.MERAKLI MAYMUN VAHŞİ BATI’DA

MERAKLI MAYMUN VAHŞİ BATI’DA

Kahramanımız meraklı maymunun Vahşi Batı maceralarını anlatan “Meraklı Maymun Vahşi Batı’da-Curious George: Go West, Go Wild”, renkli ve eğlenceli bir animasyon.

KORSİKA GRANDÜKÜNÜN BİLİNMEYEN HAYATI

COLLECTIVE

Bükreş’teki bir gece kulübü yangınında onlarca gencin ölmesini araştıran gazetecinin üstün çabalarını anlatan “Collective”, 2021’de En İyi Uluslararası Film ve En İyi Belgesel dallarında Oscar’a aday oldu.

SARIKAMIŞ ÇOCUKLARI

ŞİRİNLER: KAYIP KÖY

"Şirinler: Kayıp Köy - Smurs: The Lost Village" filminde küçük mavi kahramanlarımız ellerine geçen bir haritayla Yasak Orman’a doğru gizemli bir yolculuğa çıkıyorlar.TEHLİKELİ OYUN

TEHLİKELİ OYUN

Başrolünde Çinli yıldız Gong Li’yi izlediğimiz “Tehlikeli Oyun-Saturday Fiction”, müttefiklerin içinde ajanlık yapan Çinli bir kadının başından geçen heyecanlı olayları anlatan, tarihi gerçeklere dayanan bir hikayeye odaklanıyor.

GOOSEBUMPS: CANAVARLAR FİRARDA

GOOSEBUMPS: CANAVARLAR FİRARDA

R.L. Stine’ın eserinden uyarlanan “Goosebumps: Canavarlar Firarda-Goosebumps”, serbest kalan bir grup hayali canavarı geldikleri yere göndermeye çalışan bir delikanlı ile bir kızın maceralarını anlatıyor

ACIMASIZ HAYAT

DAVETSİZ

Ebeveynlerinin ani boşanmasıyla baş etmeye çalışan küçük bir çocuğun, komşuları kılığındaki bir cadıyla mücadelesini anlatan “Davetsiz-The Wretched”, tüyler ürperten bir korku filmi.Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası 0212 473 73 77