PRETORIA’DAN KAÇIŞ

Harry Potter ile hayatımıza giren Daniel Radcliffe’in başrolü üstlendiği “Pretoria’dan Kaçış-Escape from Pretoria”, Güney Afrika’da 1970’lerde yaşanmış inanılmaz bir hapishaneden kaçış öyküsü anlatıyor. Radcliffe’e filmde Avustralyalı aktör Daniel Webber eşlik ediyor.


DÜRÜST HIRSIZ

Adı neredeyse aksiyon filmleriyle özdeşleşen usta aktör Liam Neeson, artık dürüst bir hayat yaşayabilmek için FBI ile son bir anlaşma yapmaya çalışan, ancak ihanete uğrayan bir hırsızı canlandırıyor “Dürüst Hırsız-Honest Thief”te.


KABUS EVİ

Cadılar Bayramı gecesi ürkütücü bir eve giren bir grup gencin başından geçen tüyler ürperten olayları anlatan “Kabus Evi-Haunt”un yönetmenleri Scott Beck ve Bryan Woods, aynı zamanda çok sevilen “Sessiz Bir Yer-A Quiet Place”in de senaristleri.


ANTEBELLUM

“Antebellum”, kendini bir anda ürkütücü bir gerçekliğin ortasında bulan bir yazarın hikayesini anlatıyor. Son dönemde “Harriet: Özgürlük Ateşi”, “Gizli Sayılar-Hidden Figures”, “Ay Işığı-Moonlight” filmlerinde de izlediğimiz Janelle Monáe başrolde.

  • PRETORIA’DAN KAÇIŞ
  • DÜRÜST HIRSIZ
  • KABUS EVİ
  • ANTEBELLUM
  • beIN MOVIES PREMIERE
  • beIN MOVIES ACTION
  • beIN MOVIES STARS
  • beIN MOVIES FAMILY
  • beIN MOVIES TURK

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka Neler İzleyebilirim?

BÜYÜK HAYALLER

BÜYÜK HAYALLER

Dakota Johnson ile Tracee Ellis Ross’u bir araya getiren “Büyük Hayaller-The High Note”, önemli bir pop yıldızı ile kişisel asistanı arasındaki inişli çıkışlı ilişkiyi yer yer güldürerek yer yer de dramatik bir üslupla aktaran renkli bir film.

ARKADAŞLARLA BİR AKŞAM

ARKADAŞLARLA BİR AKŞAM

“Arkadaşlarla Bir Akşam-Friendsgiving"de Molly ve Jeff arkadaşlarıyla birlikte harika bir Şükran Günü yemeğine hazırlanmaktadırlar. Ne var ki, arka arkaya beklenmedik şeyler olur ve her anlamıyla ‘şaka gibi’ bir davete yelken açarlar.

GECE DÜNYAYI YUTTUĞUNDA

GECE DÜNYAYI YUTTUĞUNDA

Hareketli bir partinin sabahında gözünü açtığında, Sam bütün Paris’in zombilerin işgali altında olduğunu görür. Hayatta kalabilmek için çok hızlı karar vermesi gerekmektedir. “Gece Dünyayı Yuttuğunda-La Nuit a Dévoré le Monde”, harika bir zombi gerilimi.

GÖREVİMİZ TEHLİKE 5

GÖREVİMİZ TEHLİKE 5

Serinin bu beşinci bölümünde Ethan Hunt’ın IMF’i içeriden çökertmeye kararlı gizli örgütün peşine düştüğünü görüyoruz. “Görevimiz Tehlike 5-Mission: Impossible - Rogue Nation”ın yönetmen koltuğunda Christopher McQuarrie oturuyor.

AYIN STARI: TOM CRUISE

AYIN STARI: TOM CRUISE

Oscar’lı aktör Tom Cruise “Paranın Rengi-The Color of Money”, “Top Gun”, “Doğum Günü 4 Temmuz-Born On The Fourth Of July”, “Şirket-The Firm” ve “Vanilla Sky” filmleriyle karşınızda.

KAYIP KOCA

KAYIP KOCA

Kocasının ölümünün yarattığı tahribatı atlatabilmek için çocuklarıyla birlikte teyzesinin çiftliğine taşınan Libby, orada yakışıklı James ile tanışır.  “Kayıp Koca-The Lost Husband”ın başrollerini Leslie Bibb ve yakışıklı aktör Josh Duhamel paylaşıyor.

ALBERT’İ KAYBETTİM

ALBERT’İ KAYBETTİM

Julie Ferrier ve Stéphane Plaza’nın başrolleri paylaştıkları Fransız komedisi “Albert’i Kaybettim-J'ai Perdu Albert”te, bedenleri birbirleriyle yer değiştirdikten sonra hayatları komik bir biçimde değişikliğe uğrayan bir kadın ve bir erkeğin eğlenceli maceralarını izliyoruz.

FLORENCE

FLORENCE

Meryl Streep’e kariyerindeki 20. Oscar adaylığını getiren “Florence Foster Jenkins”, 1940’larda tüm yeteneksizliğine rağmen müzik dersleri alıp opera sanatçısı olmaya çalışan New York sosyetesinin tanınmış simalarından birinin gerçek hikayesini anlatıyor.

AŞK DERSİ

AŞK DERSİ

3 dalda Oscar adayı olan “Aşk Dersi-An Education”, güzel aktris Carey Mulligan’ın sinemada çıkış filmi aynı zamanda. 2009 yapımı film, 1960’lar Londra’sında kendisinden yaşça hayli büyük bir adama aşık olan bir genç kızın hikayesini anlatıyor.Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77