BEN ÇAĞIRMADIM

Noël Coward’ın sevilen oyunundan uyarlanan ve Dan Stevens, Isla Fisher, Leslie Mann, Judi Dench gibi yıldızların rol aldığı “Ben Çağırmadım-Blithe Spirit”, bir medyumun bir seans esnasında yanlışlıkla eski karısının ruhuyla irtibata geçmesiyle gelişen eğlenceli olayları anlatıyor.


UMUT KUŞU

Naomi Watts, Andrew Lincoln, Jacki Weaver’ın başrolleri paylaştıkları “Umut Kuşu-Penguin Bloom”, yaşadığı kaza sonucu felç olan bir kadının tesadüfen bulduğu bir saksağan sayesinde yeniden hayata tutunma çabalarına odaklanan güçlü bir dram.


DÜŞÜŞ

Viggo Mortensen’in kendi babasıyla yaşadıklarından yola çıkarak çektiği ve usta aktör Lance Henriksen’le başrolü paylaştığı ilk yönetmenlik denemesi “Düşüş-Falling”, yaşlı babasının ani ziyaretiyle yeniden çocukluğu ve gençliğini hatırlayan bir adamın yaşadıklarını konu alıyor.


ÇILGIN AŞIKLAR

İrlanda kırsalında geçen hayli eğlenceli bir romantik komedi olan “Çılgın Aşıklar-Wild Mountain Thyme”ın başrollerini Emily Blunt, Jamie Dornan, Jon Hamm ve Oscar’lı usta oyuncu Christopher Walken paylaşıyor.

  • BEN ÇAĞIRMADIM
  • UMUT KUŞU
  • DÜŞÜŞ
  • ÇILGIN AŞIKLAR
  • beIN MOVIES PREMIERE
  • beIN MOVIES ACTION
  • beIN MOVIES STARS
  • beIN MOVIES FAMILY
  • beIN MOVIES TURKBaşka Neler İzleyebilirim?

SUÇ ŞEHRİ

SUÇ ŞEHRİ

Katrina Kasırgası’nın vurduğu New Orleans’ta tehlikeli bir soyguna kalkışan bir çetenin heyecan verici hikayesini anlatan “Suç Şehri-Cut Throat City”, oyuncu kadrosunda Wesley Snipes, Ethan Hawke, Terrence Howard gibi yıldızları barındıran bir suç filmi.

KİLİTLİ

KİLİTLİ

“Amerikan Güzeli”nin yıldızlarından Mena Suvari’yi başrolde izleyeceğimiz “Kilitli-Locked In”, sorumlu olduğu depoya sızan elmas hırsızı bir çeteye karşı kızıyla tek başına mücadele veren bekar bir annenin gerilim dolu hikayesini anlatıyor.

KAN VE PARA

KAN VE PARA

İnzivaya çekilmiş bir avcının ormanlık bir bölgede bir grup soyguncunun peşine düşmesini anlatan heyecanlı bir gerilim filmi olan “Kan ve Para-Blood and Money”nin başrolünde usta aktör Tom Berenger’ı görüyoruz.

KÜÇÜK JOE

KÜÇÜK JOE

Cannes’da Emily Beecham’a En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandıran film, yeni bitki türleri üreten bir şirkette çalışan bir bilim kadınının, bitkilerden birini eve getirmesiyle birlikte kabusa dönüşen hayatını anlatıyor.

FACİA ÜÇLÜ

FACİA ÜÇLÜ

Sosyal medyada renkli videolarıyla fenomen olduktan sonra ilk sinema filmlerine imza atan “Facia Üçlü”, birbirinden komik üç tipe Dilber Ay’ın eşlik ettiği bir komedi filmi.

DÖRT ÇOCUK VE KUM ELFİ

DÖRT ÇOCUK VE KUM ELFİ

Popüler bir çocuk kitabından uyarlanan “Dört Çocuk ve Kum Elfi-Four Kids and It”, bir plajda buldukları fantastik bir yaratıkla heyecan dolu bir maceraya atılan dört çocuğun renkli maceralarını anlatıyor.

ALTININ AĞIRLIĞI

YOLLAR

Dünya galasını Berlin Film Festivali’nde yapan “Yollar-Driveways”, annesiyle birlikte teyzesinin evine giden küçük ve yalnız bir çocuğun, yaşlı kapı komşularıyla kurduğu dostluğu anlatıyor. Geçen sene hayatını kaybeden usta aktör Brian Dennehy’nin son filmlerinden biri.

KİRPİ SONIC

ALTININ AĞIRLIĞI

Aralarında Amerikalı rekortmen yüzücü Michael Phelps’in de bulunduğu bir grup sporcunun olimpiyatlardaki ruh halini ve üzerlerindeki baskıyı anlatan “The Weight of Gold-Altının Ağırlığı”, HBO yapımı etkileyici bir belgesel.

HIRSIZLAR

KARDAKİ KÜLLER

1941’de Stalin’in baskıcı rejimi altında sürgüne gönderilen genç bir kızın sanatıyla ayakta kalma mücadelesini konu edinen “Kardaki Küller-Ashes in the Snow”, gerçekten yaşanmış olaylardan hareketle kaleme alınmış bir romandan uyarlanan güçlü bir tarihi dram.Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77