Kirpi Sonic

Küçük, mavi ve süper hızlı bir kirpi olan Sonic’in maceralarını anlatan film, 90’ların kült video oyunundan uyarlandı. Gerçek oyuncularla çizgi bir karakteri yan yana getiren filmde başrollerinde Jim Carrey ve James Marsden başrollerde


Cats

Broadway tarihinin en uzun ömürlü oyunlarından biri olan Cats, harika bir sinema filmi olarak karşımızda. Enfes oyuncu kadrosu ve bir o kadar lezzetli müzikal sahneleriyle bezeli filmin yönetmeni Oscar’lı Tom Hooper.


Deri Ceket

Oscar’lı aktör Jean Dujardin’i başrolde gördüğümüz yapım, bir adamın püsküllü ceketiyle kurduğu hastalıklı ilişkiye odaklanan hayli renkli bir Fransız filmi.


NURİ BİLGE CEYLAN KOLEKSİYONU

İlk uzun metrajı “Kasaba”dan son filmi “Ahlat Ağacı”na tüm filmografisiyle Nuri Bilge Ceylan karşınızda. Türkiye adına dünya sinemasına son 20 yılda damga vurmuş usta yönetmenin tüm eserleri bu ay burada.

  • Kirpi Sonic
  • Cats
  • Deri Ceket
  • NURİ BİLGE CEYLAN KOLEKSİYONU
  • beIN MOVIES PREMIERE
  • beIN MOVIES ACTION
  • beIN MOVIES STARS
  • beIN MOVIES FAMILY
  • beIN MOVIES TURK

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka Neler İzleyebilirim?

Romantik Komedi

Esra, Didem ve Zeynep, metropolde yaşayan üç güçlü kadındır. Aralarından biri dünyaevine girecektir. Zeynep'in düğünü sürprizlere gebedir.

Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda

Esra evlilik hazırlıklarına hız verirken, Didem grupta henüz evlenmemiş tek kız olarak kaldığını fark eder. Panikleyen Didem, sevgilisi Cem'i bir punduna getirip evlenmeye ikna etmeye çalışır.

Çalgı Çengi

Ankaralı müzisyen teyzeoğulları Salih ve Gürkan, bir organizatörün kendilerine bulduğu basit ve sıradan işlerle geçimlerini sağlıyorlardır. Gittikleri düğünün kömürlüğünde trajikomik bir olayın içine dalarlar.

Çalgı Çengi İkimiz

Amatör müzisyen kuzenler, talihsizlikleri yüzünden ünlü olmak için çıktıkları yolda mafya dünyasına girmeyi başarmışlardır.

Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi

Karanlık Taraf olan İlk Düzen'den kaçarak hayatta kalma ve droid BB-8'e verilen gizli görevi yerine getirme öyküsü, Güç'ün yeni sahibine seslenmesiyle de farklı bir boyut kazanıyor.

Karlar Ülkesi II

Krallığı da tehlikeye atan cevapların peşine düşen Elsa, Anna, Kristoff, Olaf ve Sven ile birlikte tehlikeli ve bir o kadar da olağanüstü bir yolculuğa çıkar.

Dora ve Kayıp Altın Şehri

Her zaman bir kaşifin ruhunu taşıyan genç Dora hızla kendine arkadaşlar bulur. En yakın arkadaşı olan maymun Boots, Diego ve bir grup ayaktakımı kısa sürede Dora'nın en yakın arkadaşı olur.

Aslan Kral

Ormanın kralı olan babası Mufasa'ya hayran bir yavru aslan olarak mutlu bir hayat süren Simba, sinsi amcası Scar'ın planlarından habersizdir.

Yeti Efsanesi

Yi, dünyayı gezme hayali ile yaşayan genç bir kızdır ve hayatı, Şangay’daki evlerinin çatısında Kar Adam Yeti ile karşılaşmasıyla bambaşka bir hal alır.Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77