TROLLER DÜNYA TURU

2016 yılında En İyi Animasyon dalında Oscar adayı olan “Trolls”un devamı niteliğindeki “Troller Dünya Turu-Trolls World Tour”, şahane seslendirme kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle dikkat çeken bir animasyon.


PİNOKYO

2021’de En İyi Kostüm Tasarımı ve En İyi Saç ve Makyaj dallarında Oscar adayı olan “Pinokyo-Pinocchio”, Oscar’lı Roberto Benigni’nin başrolünde olduğu, ünlü masala son derece özgün bir yorumla yaklaşan fantastik bir macera filmi.


OSLO

HBO’nun merakla beklenen yeni filmi, 1990’larda İsrail ve Filistin Kurtuluş Örgütü arasında gizlice yapılan Oslo Barış Görüşmeleri’nin perde arkasını anlatan, gerçekten yaşanmış olaylardan hareketle çekilmiş bir politik gerilim.


YAKIN TEHLİKE

Vietnam Savaşı'nın ilk yıllarında küçük bir köyde binlerce Vietkong askeri tarafından kapana kıstırılan 108 Avustralya ve Yeni Zelanda askerinin yaşadığı çatışmaları anlatan “Yakın Tehlike-Danger Close: The Battle of Long Tan”, soluk soluğa izlenen bir savaş filmi.

  • TROLLER DÜNYA TURU
  • PİNOKYO
  • OSLO
  • YAKIN TEHLİKE
  • beIN MOVIES PREMIERE
  • beIN MOVIES ACTION
  • beIN MOVIES STARS
  • beIN MOVIES FAMILY
  • beIN MOVIES TURK

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka Neler İzleyebilirim?

SESSİZLİK KÖRFEZİ

SESSİZLİK KÖRFEZİ

Bebeklerinin ortadan kaybolmasıyla birlikte ilişkileri kötüye gitmeye başlayan bir çiftin öyküsünü anlatan “Sessizlik Körfezi-The Bay of Silence”, başrollerini Olga Kurylenko, Brian Cox ve Claes Bang’in paylaştıkları bir gerilim filmi.

FIRTINALI BİR GECE

FIRTINALI BİR GECE

Oscar’lı aktör Nicolas Cage’i başrolde izleyeceğimiz “Fırtınalı Bir Gece-Grand Isle”, cinayetle suçlanan bir babanın masumiyetini kanıtlama çabalarını anlatan bir suç/gerilim filmi.

TEHLİKELİ YÜRÜYÜŞ

TEHLİKELİ YÜRÜYÜŞ

Usta yönetmen Robert Zemeckis’in gerçeklerden hareketle çektiği “Tehlikeli Yürüyüş-The Walk”, 1974’te İkiz Kuleler’in arasına çektiği bir halatın üzerinde yürüyerek bir kuleden diğerine geçen Fransız akrobat Philippe Petit’nin yaşadığı sıradışı macerayı konu ediniyor.

ZİHİN KONTROLÜ

ZİHİN KONTROLÜ

Huzurlu bir hayat için şehir dışındaki bir binaya taşınan bir çiftin bu yeni evde yaşadıkları tuhaf olayları anlatan “Zihin Kontrolü-Distorted”, başrollerini Christina Ricci ve John Cusack’ın paylaştıkları bir gerilim filmi.

PLAJDA

PLAJDA

Ünlü komedi klasiği “Bazıları Sıcak Sever”in serbest bir uyarlaması niteliğindeki “Plajda”, başrollerini Sarp Apak, Gürgen Öz ve Tuba Ünsal’ın paylaştıkları hayli renkli bir komedi filmi.

STAR

STAR

En İyi Şarkı dalında Altın Küre adayı olan “Star-The Star”, hayvanlar aleminde geçen serüven dolu bir animasyon filmi. Cesur bir eşek ve arkadaşlarının Noel’deki kahramanlıklarına tanık olmaya hazır mısınız?

ABE

ABE

Babası Filistinli, annesi İsrailli olan 12 yaşındaki Abe’nin Brooklyn’de farklı kültürlerin yemeklerini keşfetme maceralarını anlatan film, başroldeki sempatik aktör Noah Schnapp’in performansıyla dikkat çeken düşündürücü bir komedi.

FLORENCE

ÇOKTAN GİTTİ

Üvey babasının şerrinden kaçan bir delikanlı ve babasının kız arkadaşının küçük suçlara bulaşarak özgürlüğü arayışlarını anlatan “Çoktan Gitti-Already Gone”, komedyen yönüyle tanıdığımız Seann William Scott’ı da çok farklı bir rolde izleyeceğimiz bir film.

ŞİRİNLER 2

PROFESÖR MARSTON VE WONDER WOMEN

1940’larda Wonder Woman çizgi roman karakterini yaratan Dr. William Marston’ın hikayesini anlatan “Profesör Marston ve Wonder Women”, son yıllarda sinemaları da kasıp kavuran bir kahramanın nasıl doğduğunu anlatan harika bir biyografik öykü.Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77