TOMB RAIDER

Ünlü video oyunu kahramanını bu kez Oscar’lı aktris Alicia Vikander’in canlandırdığı “Tomb Raider”, dünya çapında 274 milyon dolar hasılat yapmış ve büyük ses getirmiş soluk soluğa bir aksiyon-macera.

beIN Movies Premiere | 10 Ekim Pazar 21.00


7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE

2019’da 5.3 milyon izleyiciyi salonlara çekerek sürpriz bir gişe başarısı elde eden film, 1980’ler Türkiye’sinden siyasi bir hikaye anlatan, başroldeki Aras Bulut İynemli’nin performansıyla dikkat çeken etkileyici bir dram.

beIN Movies Turk | 9 Ekim Cumartesi 22.00


CÜCE DEDEKTİF ŞERLOK

Seslendirme kadrosunda Johnny Depp, James McAvoy, Emily Blunt gibi yıldızların olduğu, sevimli bahçe cücelerinin maceralarını anlatan “Sherlock Gnomes”, Sherlock Holmes’un hikayesini serbest bir şekilde renkli bir animasyona uyarlıyor.

beIN Movies Premiere | 17 Ekim Pazar 20.00


VICE: GÖLGE ADAM

Christian Bale, Amy Adams, Steve Carell, Sam Rockwell gibi yıldızların rol aldıkları, ABD’nin yakın tarihine damga vuran Başkan Yardımcısı Dick Cheney’nin hikayesini anlatan ve En İyi Saç ve Makyaj dalında Oscar sahibi bir film “Vice”.

beIN Movies Premiere | 31 Ekim Pazar 21.00

  • TOMB RAIDER
  • 7. KOĞUŞTAKİ MUCİZE
  • CÜCE DEDEKTİF ŞERLOK
  • VICE: GÖLGE ADAM
  • beIN MOVIES PREMIERE
  • beIN MOVIES ACTION
  • beIN MOVIES STARS
  • beIN MOVIES FAMILY
  • beIN MOVIES TURK

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka Neler İzleyebilirim?

RİNGDE BİR AİLE

RİNGDE BİR AİLE

Gerçek bir hikayeden uyarlanan “Ringde Bir Aile-Fighting with My Family”, her bir ferdi Amerikan güreşi yapan bir ailenin yaşadığı renkli olaylara odaklanan bir komedi-dram.

YERALTI SAVAŞI

YERALTI SAVAŞI

Birinci Dünya Savaşı’nda Alman cephesinin altındaki tünellere bomba döşemekle görevlendirilen bir grup İngiliz madencinin başından geçen olayları anlatan “Yeraltı Savaşı-The War Below”, savaşın daha önce görmediğimiz bir cephesini gösteriyor

BEN-HUR

BEN-HUR

1959 yapımı 11 Oscar’lı klasiğin yeniden çevrimi olan “Ben-Hur”, hain ilan edilip köleliğe mahkum olan Antik Roma’daki Prens Ben-Hur’un yeniden itibarını kazanma mücadelesini anlatıyor.ÇOCUK OYUNU

ÇOCUK OYUNU

Şu sıralar “Chucky” adıyla bir dizi uyarlaması da Digiturk’te karşımıza gelecek olan “Çocuk Oyunu-Child’s Play”, 1980’lerin kült korku klasiklerinden biri.

ÇAKALLARLA DANS 4

ÇAKALLARLA DANS 4

İlk üç filmde olduğu gibi başrollerinde Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar ve Murat Akkoyunlu'nun olduğu “Çakallarla Dans 4”te kahramanlarımız bu kez ellerinde harita ile define arayışına giriyorlar.

ACI TATLI EKŞİ

ACI TATLI EKŞİ

Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci’yi başrollerde bir araya getiren “Acı Tatlı Ekşi”, çocukluk arkadaşıyken birbirlerine aşık olan Murat ve Duygu’nun hikayesini anlatıyor.


TATLI BELA

TATLI BELA

Kapılarının önüne bırakılan bebeğe bakmak zorunda kalan üç erkeğin komik maceralarını anlatan “Tatlı Bela”, 1987 tarihli “Üç Adam ve Bir Bebek” isimli komedinin yeniden çevrimi niteliğinde.

HATIRLANMAYAN

HATIRLANMAYAN

İki Oscar’lı Glenda Jackson’ın başrolde olduğu “Hatırlanmayan-Elizabeth is Missing”, demansı olan yaşlı bir kadının, esrarengiz bir şekilde kaybolan dostunu bulma çabalarını anlatan, iyi eleştiriler almış bir roman uyarlaması.

ANOMALISA

ANOMALISA

En İyi Animasyon Oscar’ına aday olmuş “Anomalisa”, ünlü senarist Charlie Kaufman’ın ortak yönetmenliğinde çekilen, ilginç bir aşk hikayesi anlatan, yetişkinlere hitap eden bir animasyon.
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası 0212 473 73 77