FBI: MOST WANTED

FBI’ın en çok arananlar listesindeki azılı suçluların kovalandığı bu heyecanlı polisiye dizinin başrolünde Nip/Tuck ile hayatımıza giren karizmatik aktör Julian McMahon var.

Missy Peregrym ve Zeeko Zaki’nin başrolleri paylaştıkları “FBI” dizisinin spin-off’u olarak hayatımıza girmeye hazırlanan “FBI: Most Wanted”, heyecanlı konusu ve başroldeki yakışıklı oyuncu Julian McMahon’ın varlığıyla dikkat çeken bir polisiye dizi. FBI’ın en çok arananlar listesindeki en azılı suçluları yakalamayı kendilerine hedef belirlemiş bir ekibin maceralarını anlatan dizide McMahon’a Keisha Castle-Hughes, Kellan Lutz, Alana de la Garza, Roxy Sternberg, Nathaniel Arcand gibi başka tanınmış simalar eşlik ediyor. 1950’den bugüne dek FBI’ın en çok arananlar listesine 521 kişi girmiş durumdadır. İşte dizimizin kahramanı Ajan Jess LaCroix önderliğinde kurulan küçük bir birim bu suçlulardan bazılarını adalete teslim etmekle görevlendirilir.

FBI: Most Wanted
FBI: Most Wanted
FBI: Most Wanted

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77