X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD

Harry Potter’ın yazarı J.K. Rowling’in senaryosunu yazdığı, Johnny Depp, Eddie Redmayne, Jude Law, Katherine Waterston gibi yıldızların rol aldığı “Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald” (Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları), muhteşem özel efektleriyle enfes bir fantastik sinema örneği.

Harry Potter kitaplarının yazarı J.K. Rowling’in Harry Potter’ın öncesini anlatan bir film serisi için kolları sıvamasıyla başlamıştı her şey. İlk film “Fantastic Beasts and Where to Find Them” bundan üç yıl önce karşımıza gelmişti. Harry Potter’ın fantastik evrenini 1920’lerin New York’una taşıyan serinin şimdi de ikinci filmiyle karşı karşıyayız. İkinci filmde de kahramanımız Eddie Redmayne’in canlandırdığı Newt Scamander’in peşinden gidiyoruz. Newt büyücülerin dünyasını paramparça edecek bir plan yapan kötücül Grindelwald’ı durdurmaya çalışırken, hocası Albus Dumbledore’dan büyük destek görüyor. Harry Potter’ın Hogwarts’taki saygın hocası Dumbledore’un gençliğini bu filmde Jude Law canlandırıyor. J.K. Rowling’in ‘büyülü’ dünyası “Fantastic Beasts” serisiyle son sürat devam ediyor!

FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD
FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD
FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77