FAME

İstanbul’da “Fame” müzikali rüzgarı estiği gün, Digiturk’te de Alan Parker’ın klasik filmi “Fame” fırtınası kopacak. beIN Movies Stars’da 15 Aralık akşamı “Fame”in en güzel versiyonu için koltuğunuza kurulun.

Çocukluğunu ve gençliğini 1980’lerde yaşamış her bireyin yolu “Fame”in şöhret peşindeki gençlerinin yanından geçmiştir. Alan Parker’ın 1980’de çektiği sinema filmi New York’taki bir performans sanatları lisesinde başarıya tırmanmaya çalışan gençlerin hikayesini anlatıyor. Dansçı, oyuncu, şarkıcı olma hayaliyle yanıp tutuşan bu gençler önce zorlu bir elemeden geçip okula girebilmek, girdikten sonra da mezun olabilmek için büyük bir rekabetin ortasında buluyorlar kendilerini. Usta İngiliz yönetmen Alan Parker’ın ilk dönem filmlerinden biri olan “Fame”, gösterime girdiği yıl büyük ses getirmiş, dönemin gençliğinin nabzını çok iyi tuttuğu için olsa gerek, 1982’de senarist Christopher Gore tarafından uzun soluklu bir TV dizisine dönüştürülmüştü. Dizi ülkemizde de çok sevilerek izlenmişti. Müzikleri ve şarkısıyla iki Oscar kazanan Alan Parker’ın “Fame”inde başrolleri dönemin genç yetenekleri paylaşıyor.

Fame
Fame
Fame

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77