Escape Plan: The Extractors

Sylvester Stallone’nin başrolünü üstlendiği “Escape Plan: The Extractors” (Kaçış Planı 3), kahramanımız Ray Breslin’in bu kez sevdiği kadını kötülerin elinden kurtarmaya çalıştığı, soluk soluğa izlenecek bir aksiyon filmi.

Sylvester Stallone’nin son dönemdeki en sevilen kahramanların biri Ray Breslin. Savunma uzmanı Ray serinin ilk filminde dünyanın en iyi korunan hapishanesinden kaçıyordu. İkinci filmde çok sevdiği bir arkadaşı için bu sefer dünyanın en iyi korunan hapishanelerinden birine gizlice girip bir kurtarma operasyonuna imza atmıştı. Üçüncü filmde ise önce bir fidye işi geliyor Ray’in önüne. Hong Kong’lu bir teknoloji devinin sahibinin kızı kaçırılır ve kurtarma görevi Ray’e düşer. Ray ve ekibi kızı kurtarmak için araştırmalara girişince, işin içinde eski bir düşmanının oğlunun olduğunu öğrenir. Bu süreçte Ray’in sevdiği kadın da kaçırılır ve Letonya’da çok iyi korunan bir hapishanede tutulur. Ray ve ekibi bir kez daha bir kurtarma operasyonu için kolları sıvayacaktır. Sylvester Stallone’nin yanı sıra oyuncu kadrosunda Dave Bautista, 50 Cent, Jaime King gibi başka yıldızları da gördüğümüz serinin bu üçüncü filmi en az öncülleri kadar soluk soluğa bir aksiyon vadediyor.

Escape Plan: The Extractors
Escape Plan: The Extractors
Escape Plan: The Extractors

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77