ENDINGS, BEGINNINGS

Shailene Woodley, Jamie Dornan ve Sebastian Stan’in başrolleri paylaştıkları “Endings, Beginnings” (Bitişler, Başlangıçlar), acılı bir ayrılık sonrası yeniden gerçek aşkı arayan genç bir kadının yaşadıklarını anlatıyor.

30’larının başlarındaki Daphne yakın zamanda büyük bir ayrılık acısı yaşamıştır. Bu yüzden yaşadığı ağır depresyonu atlatabilmek için ablasının yanına taşınmıştır. Fakat onların da evlerinde huzur olmadığına, kardeşi ile eniştesinin sık sık kavga ettiklerine tanık olur. Uzun süreli ilişkilere inancını da yitirmeye başladığı o günlerde Daphne, kız kardeşinin verdiği bir partide Frank ve Jack’le tanışır. İkisi de yakışıklı ve çekici erkeklerdir. Biri daha çılgın, maceracı bir tip, diğeri ise daha duyarlı, sakin bir karakterdir. Daphne ikisine de gönlünü kaptırır ve kendisini hiç tahmin edemediği bir aşk üçgeninin ortasında bulur. Drake Doremus’un yönettiği “Endings, Beginnings” (Bitişler, Başlangıçlar), başrollerini Shailene Woodley, Jamie Dornan ve Sebastian Stan’in paylaştıkları etkileyici bir dram.

Endings Beginnings
Endings Beginnings
Endings Beginnings

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77