DUMBO

Usta yönetmen Tim Burton’un kamerasından yansıyan muhteşem bir oyuncu kadrosu ve fantastik öyküsüyle bu harika film, uçan bir yavru filin maceralarına ortak ediyor bizi.

“Dumbo” usta yönetmen Tim Burton’un karanlıkla eğlencenin kol kola gittiği sinemasının en yeni halkası. Helen Aberson ve Harold Pearl’ün yer yer hüzünlü yer yer eğlenceli romanlarından uyarlanan filmin oyuncu kadrosunda birçoğu artık Tim Burton’un ‘kadrolu çalışanı’ haline gelen yıldız ve usta isimleri görüyoruz: Michael Keaton, Eva Green, Colin Farrell, Danny DeVito, Alan Arkin… Hikaye 1919 yılında geçiyor. Bir zamanlar çalıştığı sirkin yıldız akrobatlarından olan Holt, I. Dünya Savaşı’ndan tek kolunu kaybetmiş halde döner. Sirkin sahibi Max Medici onu yeni doğan yavru fil Dumbo’yla ilgilenmesi için görevlendirir. Dumbo özellikle devasa kulaklarıyla her görenin hayret ettiği bir fildir. Gelgelelim, bu tatlı hayvan en büyük meziyetini henüz sergilememiştir. Max’in çocukları Dumbo’nun o büyük kulakları sayesinde uçabildiğini görünce herkes bu müthiş yeteneğin peşine düşer. Elbette kötüler de boş durmayacaktır… Tim Burton’un komedi ile duygusallığı dengeli biçimde harmanlayan sinemasının bu en yeni halkası usta yönetmeni sevenler için harika bir seyirlik vadediyor.

Dumbo
Dumbo
Dumbo

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77