DORA AND THE LOST CITY OF GOLD


Sevilen çizgi kahraman Dora’yı kanlı canlı olarak karşımızda göreceğimiz “Dora and the Lost City of Gold” (Dora ve Kayıp Altın Şehir), izleyicisini balta girmemiş ormanlarda heyecanlı bir serüvene çıkartıyor.

Dora çocukların çok sevdiği bir çizgi film kahramanı. Her bölümde muhakkak maceradan maceraya koşan bu cesur kızı bir sinema filminde, üstelik gerçek oyuncularla kanlı canlı görmek de mümkün oldu nihayet. “Dora and the Lost City of Gold”, başrolünde Isabela Merced’in, yan rollerde Michael Peña ve Eva Longoria’nın, seslendirme ekibinde ise Oscar’lı aktör Benicio Del Toro’nun bulunduğu nefes kesen bir macera filmi. Dora hayatının önemli bir kısmını ailesiyle vahşi ormanların kıyısındaki evlerinde geçirmiştir. Haliyle büyürken sık sık kendisini nice tehlikenin ortasında bulmuştur. Şimdi ise onu hayatının en zorlu serüveni beklemektedir. Nedir o derseniz, Dora nihayet liseye başlayacaktır! Fakat gittiği lisede de içindeki kaşifi dizginleyemeyecek, bir grup arkadaşıyla birlikte kendini yine dehlizlerle dolu ormanın derinliklerine atacak, orada birçok tehlikeye göğüs gerecektir.

DORA AND THE LOST CITY OF GOLD
DORA AND THE LOST CITY OF GOLD
DORA AND THE LOST CITY OF GOLD

beIN CONNECT

En sevdiğiniz programları TV'de, web'de, cepte ve tablette, beIN CONNECT uygulamaları ile hiçbir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz*.
beIN CONNECT'i keşfetmek için tıklayın!

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77