INTERGALACTIC

23. yüzyılda hapishaneden kaçan bir grup kadın mahkumun uzayın derinliklerine yaptıkları heyecanlı maceraları anlatan “Intergalactic”in başrollerini Savannah Steyn, Parminder Nagra, Eleanor Tomlinson, Sharon Duncan-Brewster, Natasha O’Keeffe gibi genç yıldızlar paylaşıyor.


IN TREATMENT

Emmy ödüllü dizinin 4. sezonunda psikoterapist koltuğunu Dr. Brooke Taylor devralıyor. “Orange Is the New Black”in Emmy ödüllü yıldızı Uzo Aduba, usta aktör Gabriel Byrne’den devraldığı koltukta her bölüm farklı bir hastanın terapi seansını yürütüyor.


CITY ON A HILL

1990’ların başlarında cesur bir savcı ile emektar bir FBI ajanının işbirliğiyle Boston sokaklarının suçtan nasıl arındırıldığını anlatan “City on a Hill”, usta aktör Kevin Bacon ile Aldis Hodge’un başrolleri paylaştıkları, 2. sezonuna başlamaya hazırlanan soluk soluğa bir polisiye dizisi.

  • INTERGALACTIC
  • IN TREATMENT
  • CITY ON A HILL
  • beIN SERIES DRAMA
  • beIN SERIES SCI-FI
  • beIN SERIES VICE
  • beIN SERIES COMEDY

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka Neler Var?

CHICAGO P.D.

CHICAGO P.D.

Şikago Polis Departmanı’ndaki dedektiflerin maceralarını anlatan dizi tüm sezonlarıyla elinizin altında. Şikago polisi ve istihbarat birimi içerisindeki dedektiflerin her türlü organize suçla mücadelesine tanık oluyoruz.

DEVILS

DEVILS

Patrick Dempsey, Alessandro Borghi, Kasia Smutniak gibi yıldızların başrolleri paylaştıkları “Devils”, büyük bir yatırım bankası çalışanlarının küresel çapta bir finans komplosunu açığa çıkarma çabalarını anlatıyor.

THE NEVERS

THE NEVERS

Ünlü yönetmen-senarist Joss Whedon’ın yaratıcısı olduğu “The Nevers” dizisi, Victoria dönemi Londra’sında yaşayan bir grup kadının kendini bir anda özel güçlerle donanmış halde bulmalarıyla gelişen fantastik olayları anlatıyor.

MARE OF EASTTOWN

MARE OF EASTTOWN

Oscar’lı aktris Kate Winslet’ı başrolde izleyeceğimiz HBO yapımı bu mini-dizi, küçük bir kentte gizemli bir cinayeti araştıran dedektif Mare Sheehan’ın iç dünyasında yaşadığı çatışmaları da aktaran, hayli heyecanlı bir polisiye.

DWIGHT IN SHINING ARMOR

DWIGHT IN SHINING ARMOR

Kazara içine düştüğü bir mezarda 1000 yıl önce uykuya dalmış ürkütücü bir prensesi uyandıran Dwight’ın eğlenceli maceralarında 5. sezona başlıyoruz. Prenses Gretta’yla birlikte Ortaçağ’ın tüm karanlık güçleri de birer birer günümüze ışınlanmaya devam edecekler.

QUIZ

QUIZ

"Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasının İngiltere'deki versiyonunda yaşanan inanılmaz skandalı 3 bölüm halinde anlatan bu enfes mini-dizinin başrollerini Michael Sheen, Matthew MacFadyen, Sian Clifford paylaşıyor. Geçenlerde yitirdiğimiz “Peaky Blinders”ın Polly’si Helen McCrory de kadroda.

SUPERSTORE

SUPERSTORE

“Superstore”, devasa bir mağazada, her biri ‘şaka gibi’ olan bir grup çalışanın başından geçen birbirinden gırgır olayları anlatıyor. “Ugly Betty”den hatırlayacağımız America Ferrera bu eğlenceli dizinin başrolünde.

FOR LIFE

FOR LIFE

Suçsuz yere hapse girdikten sonra çalışıp avukatlık lisansı alan ve sonrasında mahkemede masumiyetini kanıtlayan bir adamın hikayesini anlatan “For Life”, gerçekten yaşanmış olaylardan hareketle çekilmiş güçlü bir dizi.

RESIDENT ALIEN

RESIDENT ALIEN

Aynı adlı çizgi romandan uyarlanan dizinin başrolünde komedyen Alan Tudyk’i görüyoruz. Uzay gemisi Dünya’ya düşünce Coloradolu doktor Harry Vanderspeigle’nin kimliğini alıp gizlice deneylere girişen bir uzaylının maceralarını anlatan bir komedi-macera dizisi.Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77