SCENES FROM A MARRIAGE

Ingmar Bergman’ın 1970’lerde çektiği aynı adlı diziden uyarlanan HBO yapımı mini-dizide Jessica Chastain ve Oscar Isaac başrollerde. Amerikalı modern bir çiftin evliliklerindeki geçimsizlikleri ve sıkıntıları masaya yatıran iddialı bir dram.

13 Eylül’den itibaren | Her Pazartesi 22.00 | beIN Series Drama


HACKS

15 dalda Emmy adaylığı olan dizide, Emmy ödüllü usta aktris Jean Smart’ı başrollerde. Eski popülaritesini kazanabilmek için 25 yaşındaki bir danışmandan medet uman efsanevi bir Las Vegas komedyeninin kara mizah tonundaki hikayesi.

29 Eylül’den itibaren | Hafta içi 20.30 | beIN Series Comedy


AMERICAN RUST

Başrollerde Emmy ödüllü Jeff Daniels ve Emmy adayı Maura Tierney’in yer aldığı yapımda, ABD'nin küçük bir kentinde sevdiği kadının oğlu cinayetle suçlanan bir polis şefinin başından geçen olay anlatılıyor.

13 Eylül’den itibaren | Pazartesi 22.00 | beIN Series Vice
ABD’DEN 24 SAAT SONRA


THE LOST SYMBOL

Ünlü yazar Dan Brown’ın daha önce Tom Hanks’in “The Da Vinci Code” ve devam filmlerinde canlandırdığı sevilen simgebilim uzmanı Robert Langdon’ın gizemli maceralarını anlatan dizide Ashley Zukerman başrolde.

17 Eylül’den itibaren | Cuma 22.00 | beIN Series Vice
ABD’DEN 24 SAAT SONRA

  • SCENES FROM A MARRIAGE
  • HACKS
  • AMERICAN RUST
  • THE LOST SYMBOL
  • beIN SERIES DRAMA
  • beIN SERIES SCI-FI
  • beIN SERIES VICE
  • beIN SERIES COMEDY

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka Neler Var?

FBI: INTERNATIONAL

FBI: INTERNATIONAL

FBI’ın Uluslararası departmanındaki elit ajanların dünyanın dört bir yanındaki Amerikalıları korumak için yaptıkları operasyonları konu alan “FBI: International”, izleyiciyi diken üstünde tutan bir tempoda akıp giden heyecanlı bir dizi.

A MILLION LITTLE THINGS

A MILLION LITTLE THINGS

Çok sevdikleri dostlarını kaybettikten sonra hayata bambaşka gözlerle bakmaya başlayan bir grup arkadaşın hikayesine odaklanan dizi, aşk, arkadaşlık ve yaşamanın anlamı üzerine uzun uzun düşünmenizi sağlayacak bir dram. Yeni sezonda Gary, Eddie, Regina ve Delilah’yı neler bekliyor, göreceğiz.

CHICAGO MED

CHICAGO MED

Şikago’nun en yetenekli doktor ve hemşire ekibi bir yandan ağır hastaları iyileştirmeye çalışırlarken, diğer yandan kendi kişisel sorunlarıyla uğraşıyorlar. 6. sezonun sonunda Yaya DaCosta ve Torrey DeVitto’nun ayrılığı sonrası 7. sezonda kahramanlarımızı neler bekliyor, göreceğiz.

THE WHITE LOTUS

THE WHITE LOTUS

Tropikal bir resort otelde çalışanlar ile konuklar arasındaki eğlenceli ilişkileri anlatan HBO yapımı dizi “The White Lotus”un başrollerini Murray Bartlett, Jake Lacy, Jennifer Coolidge, Connie Britton, Alexandra Daddario, Steve Zahn, Sydney Sweeney gibi yıldızlar paylaşıyor.

CHICAGO P.D.

CHICAGO P.D.

Şikago Polis Departmanı’ndaki dedektiflerin maceralarını anlatan “Chicago P.D.”, 9. sezonuyla yine heyecanlı olaylara gebe. Şikago polisi ve istihbarat birimi içerisindeki dedektiflerin her türlü organize suçla mücadelesine her Perşembe beIN Connect’te tanık olacaksınız. İlk 8 sezon da beIN Connect’te!

NCIS

NCIS

TV tarihinin en uzun soluklu suç dizilerinden biri olan bu heyecanlı polisiye macerada Özel Ajan Leroy Jethro Gibbs yönetimindeki özel soruşturma ekibinin başından geçenleri izliyoruz. Dizinin başrolünde usta aktör Mark Harmon’ı görüyoruz. 19. sezonda Ajan Gibbs’in akıbetini de öğreneceğiz.


LAW & ORDER: SVU

LAW & ORDER: SVU

Uzun soluklu Amerikan suç drama dizisinin başrolünde Altın Küre ve Emmy ödüllü aktris Mariska Hargitay var.

LAW & ORDER: ORGANIZED CRIME

LAW & ORDER: ORGANIZED CRIME

Usta aktör Christopher Meloni’ye Altın Küre ödüllü Dylan McDermott’ın eşlik ettiği bu polisiye dizide Elliot Stabler’ın yıllar sonra New York Polis Departmanı’na döndüğüne tanık oluyoruz. 2. sezonda kadroya Ron Cephas Jones ve Vinnie Jones gibi iki güçlü isim ekleniyor.

COUNTERPART

FBI

Dizi, New York ve ülkenin güvenliğini sağlamak için tüm büronun yeteneklerini, zekasını ve akıllara durgunluk veren teknolojisini kullanan ve bu süreçte kendi hayatlarını tehlikeye atan Federal Soruşturma Bürosu New York ofisinin ajanlarına odaklanıyor.
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77