MARE OF EASTTOWN

Oscar’lı aktris Kate Winslet’ı başrolde izleyeceğimiz HBO yapımı bu mini-dizi, küçük bir kentte gizemli bir cinayeti araştıran dedektif Mare Sheehan’ın iç dünyasında yaşadığı çatışmaları da aktaran, hayli heyecanlı bir polisiye.


THE NEVERS

Ünlü yönetmen-senarist Joss Whedon’ın yaratıcısı olduğu “The Nevers”, Victoria dönemi Londra’sında yaşayan bir grup kadının kendini bir anda özel güçlerle donanmış halde bulmalarıyla gelişen ilginç olayları anlatıyor.


LAW & ORDER: ORGANIZED CRIME

Usta aktör Christopher Meloni’ye Altın Küre ödüllü Dylan McDermott’ın eşlik ettiği bu harika polisiye dizide Elliot Stabler’ın yıllar sonra New York Polis Departmanı’na döndüğüne ve organize suçla mücadeleye devam ettiğine tanık oluyoruz.


DEVILS

Patrick Dempsey, Alessandro Borghi, Kasia Smutniak gibi yıldızların başrolleri paylaştıkları “Devils”, büyük bir yatırım bankası çalışanlarının küresel çapta bir finans komplosunu açığa çıkarma çabalarını anlatıyor.

  • MARE OF EASTTOWN
  • THE NEVERS
  • LAW & ORDER: ORGANIZED CRIME
  • DEVILS
  • beIN SERIES DRAMA
  • beIN SERIES SCI-FI
  • beIN SERIES VICE
  • beIN SERIES COMEDY

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka Neler Var?

GAME OF THRONES

GAME OF THRONES

Kısa sürede TV tarihinin en büyük fenomenlerinden birine dönüşen, belki de gelmiş geçmiş en popüler fantastik dizi olan “Game of Thrones”a dönüp en baştan bambaşka bir gözle bakmak için harika bir fırsat.

HOUSE M.D.

HOUSE M.D.

Karizmatik aktör Hugh Laurie’ye Altın Küre ile birlikte büyük bir popülarite de kazandıran “House M.D.”, zeki ve hınzır bir doktor olan Gregory House ile tanıştırıyor bizleri.

FBI

FBI

FBI’ın New York ofisinde kentin ve ülkenin güvenliği için canla başla çalışan özel ajanların hikayelerinin anlatıldığı dizi, heyecanlı polisiye maceralara sürüklüyor bizleri. Missy Peregrym, Zeeko Zaki ve Jeremy Sisto dizinin başrolündeki yıldızlar.

THE NEIGHBORHOOD

THE NEIGHBORHOOD

Yumuşak başlı, bir beyaz adam, Los Angeles’ın siyahlarla dolu bir mahallesine taşınırsa başına neler gelir? Irkçılığı masaya yatıran enfes komedi dizisinin başrollerinde Cedric the Entertainer ve Max Greenfield’i görüyoruz.

THE UNDOING

THE UNDOING

Nicole Kidman ve Hugh Grant gibi iki büyük yıldızı bir araya getiren bu harika HBO dizisi, her şey güllük gülistanlık giderken bir anda hayatı allak bullak olan başarılı bir terapistin başına gelenleri anlatan güçlü bir dizi.

BROOKLYN NINE-NINE

BROOKLYN NINE-NINE

Brooklyn’in en hareketli mahallelerinden birinde faaliyet gösteren 99 numaralı polis karakolunun evlere şenlik kadrosuyla tanışın. Yüzbaşı Ray Holt ve ekibi her polisiye vakada akıllara seza işlere imza atıyorlar!

NEW AMSTERDAM

NEW AMSTERDAM

“The Blacklist”ten tanıdığımız aktör Ryan Eggold’un başrolünü üstlendiği dizi, ABD’nin en eski devlet hastanesine başhekim olarak atanan Dr. Max Goodwin’in yaşadıklarını konu edinen bir medikal drama.

HAUSEN

RESIDENT ALIEN

Çizgi romandan uyarlanan dizinin başrolünde Alan Tudyk’i görüyoruz. Gemisi Dünya’ya düşünce Coloradolu doktor Harry’nin kimliğini alıp deneylere girişen bir uzaylının maceralarını anlatan bir bilim kurgu-komedi dizisi.

CHARMED

CHARMED

Annelerinin ölümünden sonra aslında gizli güçlere sahip cadılar olduklarını keşfeden üç güzel kız kardeşin hikayesini anlatan dizide sevimli cadılarımız sihirli güçlerini bol bol gösterecekler bize.Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77