Industry

HBO’nun ses getirecek yeni dizisi, 2008’deki ekonomik kriz esnasında Londra’daki bir yatırım bankasında çalışan genç bankacıların yaşadıklarına odaklanıyor. “Girls” dizisiyle tanıdığımız Lena Dunham da dizinin yönetmenleri arasında.


Hausen

Gizemli bir evin duvarlarının ardında yatan karanlık güçlere yolculuğa çıkacağımız tüyler ürperten yeni bir diziyle karşı karşıyayız. Alman yapımı dizi, koridorların ürkütücü labirentlere dönüştüğü, her bölümde gerilimin biraz daha tırmandığı bir dizi.


His Dark Materials

Ünlü fantastik romanlar yazarı Philip Pullman’ın eserinden yazarın da katkılarıyla uyarlanan dizinin ikinci sezonunda kahramanlarımız Lyra yeni yol arkadaşı Will ile tuhaf diyarları keşfe çıkyor olacak. .

  • Industry
  • Hausen
  • His Dark Materials
  • beIN SERIES DRAMA
  • beIN SERIES SCI-FI
  • beIN SERIES VICE
  • beIN SERIES COMEDYBaşka Neler Var?

CHICAGO P.D.

Şikago Polis Departmanı’ndaki dedektiflerin maceralarını anlatan dizi, organize suçlardan uyuşturucu trafiğine, faili meçhul cinayetlere dek her türlü kanunsuzluğun peşine düşen bir ekibin maceralarını anlatıyor.

MOONBASE 8

Arizona’nın uçsuz bucaksız düzlüklerinde, NASA’nın Ay yüzeyi simülatöründe üç çatlak astronotla tanışıyoruz. Başroldeki usta oyuncular John C. Reilly, Tim Heidecker ve Fred Armisen bu eğlenceli dizinin aynı zamanda yaratıcı ekibi.

CHICAGO MED

Şikago’nun en yetenekli doktor ve hemşire ekibi bir yandan ağır hastaları iyileştirmeye çalışırlarken, diğer yandan kendi kişisel sorunlarıyla uğraşıyorlar. Bu sezon kimi bölümlerde COVID-19 salgınına değinilmesi bekleniyor.

LAW & ORDER: SVU

Uzun soluklu Amerikan suç drama dizisinin başrolünde Altın Küre ve Emmy ödüllü aktris Mariska Hargitay var.

NCIS

Washington D.C.’de Özel Ajan Leroy Jethro Gibbs’in önderliğindeki özel davaları araştırma ekibinin başından geçenleri anlatan dizinin başrolünde usta aktör Mark Harmon’ı görüyoruz.

HOUSE M.D.

House M.D. tüm sezonlarıyla beIN Connect’te!

SUPERSTORE

Devasa bir mağazadayız. Çalışanların her biri deyim yerindeyse ‘şaka gibi’. America Ferrera’yı başrolünde izlediğimiz “Superstore”, 6 sezon boyunca bir mağazada çalışmanın en gırgır yanlarını izleyiciye gösterdi.

12 MONKEYS

Büyük bir virüs tüm dünya nüfusunu yok eder. Kalan çok az insan yeraltına çekilmiştir. Geçmişe gönderilen bir mahkum bu virüsten kimlerin sorumlu olduğunu bulmaya çalışır.

The Third Day

Mini dizi "The Third Day" esrarengiz bir adaya farklı zamanlarda gelen iki yabancının başından geçenleri konu alıyor. Tüm bölümleriyle beIN Connect’te!Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77