DOMINA

“Devils” dizisinin yıldızı Kasia Smutniak ve “Game of Thrones”un yıldızlarından Liam Cunningham’ın başrollerde olduğu tarihi dizi “Domina”, ünlü Roma imparatoru Augustus Caesar'ın karısı Livia Drusilla'nın hikayesini anlatıyor.


THE REPUBLIC OF SARAH

“Tell Me Your Secrets” dizisinden tanıdığımız Stella Baker’ı başrolde izleyeceğimiz “The Republic of Sarah”, kasabasını yok etmek isteyen açgözlü maden şirketine savaş açan gözü kara öğretmen Sarah Cooper’ın hikayesine odaklanan güçlü bir dram.


FLATBUSH MISDEMEANORS

“Flatbush Misdemeanors”, siyahilerin yoğun bir şekilde yaşadıkları Brooklyn'in Flatbush mahallesinde bir grup arkadaş arasında yaşanan eğlenceli olayları anlatan çok farklı bir komedi dizisi.


THE BOLD TYPE

Önemli bir kadın dergisinde çalışan üç genç kadının iş ve özel hayatlarında başarıyı yakalama çabalarını anlatan “The Bold Type”, final sezonuna başlıyor. Scarlet Dergisi çalışanları Jane, Kat ve Sutton’ı ilginç bir macera bekliyor.

  • DOMINA
  • THE REPUBLIC OF SARAH
  • FLATBUSH MISDEMEANORS
  • THE BOLD TYPE
  • beIN SERIES DRAMA
  • beIN SERIES SCI-FI
  • beIN SERIES VICE
  • beIN SERIES COMEDY

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka Neler Var?

GAME OF THRONES

GAME OF THRONES

Kısa sürede TV tarihinin en büyük fenomenlerinden birine dönüşen, belki de gelmiş geçmiş en popüler fantastik dizi “Game of Thrones”a dönüp en baştan bambaşka bir gözle bakmak harika bir fırsat.

THE NEVERS

THE NEVERS

Ünlü yönetmen-senarist Joss Whedon’ın yaratıcısı olduğu “The Nevers” dizisi, Victoria dönemi Londra’sında yaşayan bir grup kadının kendini bir anda özel güçlerle donanmış halde bulmalarıyla gelişen fantastik olayları anlatıyor.

ELEMENTARY

ELEMENTARY

Ünlü dedektif Sherlock Holmes’ün maceralarını günümüz New York’una taşıyan “Elementary”, başrolleri Jonny Lee Miller ve Lucy Liu gibi iki önemli yıldızın paylaştığı, heyecanlı bir dedektiflik dizisi.

CHICAGO P.D.

CHICAGO P.D.

Şikago Polis Departmanı’ndaki dedektiflerin maceralarını anlatan dizi tüm sezonlarıyla elinizin altında. Şikago polisi ve istihbarat birimi içerisindeki dedektiflerin her türlü organize suçla mücadelesine tanık oluyoruz.

MARE OF EASTTOWN

MARE OF EASTTOWN

Oscar’lı aktris Kate Winslet’ı başrolde izleyeceğimiz HBO yapımı bu mini-dizi, küçük bir kentte gizemli bir cinayeti araştıran dedektif Mare Sheehan’ın iç dünyasında yaşadığı çatışmaları da aktaran, hayli heyecanlı bir polisiye.

FOR LIFE

FOR LIFE

Suçsuz yere hapse girdikten sonra çalışıp avukatlık lisansı alan ve sonrasında mahkemede masumiyetini kanıtlayan bir adamın hikayesini anlatan “For Life”, gerçekten yaşanmış olaylardan hareketle çekilmiş güçlü bir dizi.

COUNTERPART

COUNTERPART

Paralel bir geçidin varlığını keşfeden bir BM çalışanının başından geçen fantastik olayları anlatan Emmy ödüllü “Counterpart”ın başrollerini Oscar’lı aktör J.K. Simmons, Olivia Williams, Harry Lloyd, Nazanin Boniadi, Ulrich Thomsen gibi uluslararası yıldızlar paylaşıyor.

THE GOOD DOCTOR

THE GOOD DOCTOR

Otizm sendromu olan genç doktor Shaun Murphy’nin yeni göreve başladığı hastanede karşılaştığı zorlu vakalar ve ilişkilerini anlatan “The Good Doctor”ın başrolündeki Freddie Highmore bu rolüyle Altın Küre’ye aday oldu.

RESIDENT ALIEN

RESIDENT ALIEN

Aynı adlı çizgi romandan uyarlanan dizinin başrolünde komedyen Alan Tudyk’i görüyoruz. Uzay gemisi Dünya’ya düşünce Coloradolu doktor Harry Vanderspeigle’nin kimliğini alıp gizlice kasaba halkının arasına karışan bir uzaylının maceralarını anlatan bir komedi-bilim kurgu dizisi.Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77