WALKER

Chuck Norris ile 90’lardan bildiğimiz “Walker, Texas Ranger” dizisinin yepyeni bir kadro ve anlayışla yeniden çevrimi. Yeni sezonda Davidson’ların yan çiftliğe geri dönmesiyle ortalığın yeniden hareketlendiğine tanık olacağız.
beIN Series Vice | 7 Ocak’tan itibaren her Cuma 21.00


RESIDENT ALIEN

Uzay gemisi Dünya’ya düşünce Coloradolu doktor Harry Vanderspeigle’nin kimliğini alıp Dünyalıları ortadan kaldıracak bir operasyon için araştırmalara başlayan bir uzaylının maceralarını anlatan dizinin yeni sezonunda kahramanımızın Dünyalılarla empati kurmaya başladığına tanık olacağız.
beIN Series Sci-Fi | 27 Ocak’tan itibaren her Perşembe 22.00 | ABD’DEN 24 SAAT SONRA


GOOD SAM

Patronu komaya girince başhekimliğe getirilen yetenekli bir kalp cerrahının başından geçen olayları anlatan “Good Sam”, başrollerini Sophia Bush ve Jason Isaacs’in paylaştığı çok farklı türde bir medikal drama.
beIN Series Drama | 10 Ocak’tan itibaren her Pazartesi 22.00


JOE PICKETT

Joe Pickett: C.J.Box’un çok satan romanlarından uyarlanan ve Wyoming’de koruculuk yapan bir adam ve ailesinin başından geçen olayları konu alan dizide başrolde Michael Dorman’ı izleyeceğiz.
beIN Series Drama | 13 Ocak’tan itibaren her Perşembe 22.00

  • WALKER
  • RESIDENT ALIEN
  • GOOD SAM
  • JOE PICKETT
  • beIN SERIES DRAMA
  • beIN SERIES SCI-FI
  • beIN SERIES VICE
  • beIN SERIES COMEDYBaşka Neler Var?

SUCCESSION

SUCCESSION

Emmy ve Altın Küre ödüllü, son dönemin en çok övgü toplayan dizisi “Succession”ın 3. sezonunda Roy Ailesi içindeki çekişmeler hız kesmeden devam ediyor.

CHICAGO P.D.

CHICAGO P.D.

Şikago Polis Departmanı’ndaki dedektiflerin maceralarını anlatan “Chicago P.D.”, tüm sezonlarıyla şimdi beIN Connect’te!

FANDOM

FANDOM

Başrollerini Şahin Irmak ve Tuğçe Altuğ’un paylaştıkları “Fandom”, tutkunu olduğu dizinin senaristini kaçıran bir kadının yaşadıklarını anlatan, Türkiye’de sosyal medyanın ve hayran kültürünün ulaştığı noktayı hicveden hayli gizemli ve eğlenceli bir dizi.

STATION ELEVEN

STATION ELEVEN

Dünyayı kasıp kavuran bir grip salgını sonrası hayatta kalmayı başarabilmiş bir grup insanın başından geçen olayları anlatan mini-dizi “Station Eleven”, Himesh Patel, Mackenzie Davis, Daniel Zovatto gibi yıldızları barındıran bir bilim kurgu dizisi.

CSI: VEGAS

CSI: VEGAS

CSI: Crime Scene Investigation”ın devamı niteliğinde olan ve olay yeri inceleme uzmanlarının Las Vegas’taki suçluları yakalamak için verdikleri mücadeleyi anlatan “CSI: Vegas”, başrole seriye hakim olanlar için tanıdık bir simayı, usta aktör William Petersen’i yerleştiriyor.

MADAM SECRETARY

MADAM SECRETARY

Devlet işleriyle özel hayatını dengede tutmaya çalışan ABD Dışişleri Bakanı Elizabeth McCord’un heyecanlı hayatını anlatan “Madam Secretary”nin yeni sezonunda kahramanımız yine karşılaştığı zorlukları barışçıl yollarla çözmek için adımlar atacak.LANDSCAPERS

LANDSCAPERS

Oscar’lı Olivia Colman ve David Thewlis’in başrolleri paylaştıkları mini dizi “Landscapers”, Nottingham şehrindeki akıl almaz cinayet soruşturmasının odağı haline gelen çiftin gerçek hikayesini anlatan harika bir suç dizisi.

BLOOD & TREASURE

BLOOD & TREASURE

Paha biçilmez tarihi eserler etrafında dönen kirli oyunları anlatan “Blood & Treasure”, başrollerini Matt Barr ve Sofia Pernas’ın paylaştıkları eğlenceli bir aksiyon/macera dizisi.

HACKS

YOUR HONOR

Bir yargıç, oğlunu kurtarabilmek için ne kadar ileri gidebilir? Emmy ve Altın Küre ödüllü usta aktör Bryan Cranston’ı başrole yerleştiren bu güçlü dram, tüm bölümleriyle beIN Connect’te.
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası 0212 473 73 77