LANDSCAPERS

Oscar’lı Olivia Colman ve David Thewlis’in başrolleri paylaştıkları mini dizi “Landscapers”, Nottingham şehrindeki akıl almaz cinayet soruşturmasının odağı haline gelen çiftin gerçek hikayesini anlatan harika bir suç dizisi.

8 Aralık’tan itibaren her Çarşamba İngiltere’den 24 saat sonra beIN Connect’te


STATION ELEVEN

Dünyayı kasıp kavuran bir grip salgını sonrası hayatta kalmayı başarabilmiş bir grup insanın başından geçen olayları anlatan mini dizi “Station Eleven”, Himesh Patel, Mackenzie Davis, Daniel Zovatto gibi yıldızları barındıran bir bilim kurgu dizisi.

17 Aralık’tan itibaren Cuma 22.00 ABD’den 24 saat sonra
beIN Series Sci-Fi’de


SEAL TEAM

Amerikan ordusundaki bir grup komandonun başından geçen olayları anlatan “Seal Team”in beşinci sezonunda onca yıl boyunca girdiği çatışmaların Jason Hayes üzerinde bıraktığı izleri izleyeceğiz.

17 Aralık’tan itibaren Cuma 22.00 beIN Series Vice’da.


MADAM SECRETARY

Devlet işleriyle özel hayatını dengede tutmaya çalışan ABD Dışişleri Bakanı Elizabeth McCord’un heyecanlı hayatını anlatan “Madam Secretary”nin yeni sezonunda kahramanımız yine karşılaştığı zorlukları barışçıl yollarla çözmek için adımlar atacak.

16 Aralık’tan itibaren hafta içi her gün 20.00
beIN Series Drama’da.

  • LANDSCAPERS
  • STATION ELEVEN
  • SEAL TEAM
  • MADAM SECRETARY
  • beIN SERIES DRAMA
  • beIN SERIES SCI-FI
  • beIN SERIES VICE
  • beIN SERIES COMEDY

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka Neler Var?

THE SINNER

THE SINNER

Usta aktör Bill Pulman’ı başrolde izlediğimiz “The Sinner”, her sezonunda yeni bir cinayet vakasını aydınlatmaya çalışan Dedektif Harry Ambrose’un gerilim dolu maceralarını anlatıyor.

THE GOLDBERGS

THE GOLDBERGS

Sevilen komedi dizisi “The Goldbergs”, 1980’lerde Pensilvanya’da yaşayan Goldberg ailesinin başından geçen eğlenceli olayları anlatıyor.

THE GOOD DOCTOR

THE GOOD DOCTOR

Otizm sendromu olan genç doktor Shaun Murphy’nin yeni göreve başladığı hastanede karşılaştığı zorlu vakalar ve ilişkilerini anlatan “The Good Doctor”ın başrolündeki Freddie Highmore bu rolüyle Altın Küre’ye aday oldu.

CHUCKY

CHUCKY

Eski bir Chucky bebeğinin sakin bir Amerikan kasabasını cinayet ve teröre boğuşunun ürpertici hikayesini anlatan “Chucky”, 1980’lerin kült korku filmi “Child’s Play”in yeniden çevrimi.

MR. MERCEDES

MR. MERCEDES

Çaldığı Mercedes’le insanları öldüren psikopat bir katil ile onu yakalamaya çalışan emektar bir dedektifin mücadelesini konu edinen “Mr. Mercedes”, Emmy ödüllü yıldızlar Brendan Gleeson, Holland Taylor, Mary Louise Parker’ı bir araya getiren etkileyici bir polisiye.

YELLOWJACKETS

YELLOWJACKETS

Yıllar önce geçirdikleri uçak kazasından sağ kurtulan lise kız futbol takımı oyuncularının kazanın ardından yaşadıkları ile bugünleri arasında köprü kuran “Yellowjackets”, Melanie Lynskey, Juliette Lewis, Christina Ricci ve Tawny Cypress’in başrolleri paylaştıkları güçlü bir dram.

THE GREAT

THE GREAT

Rusya’nın 18. yüzyıldaki hükümdarları Deli Petro ve Çariçe Katerina’nın çılgın ilişkilerini eğlenceli bir dille anlatan “The Great”, yeni sezona Gillian Anderson’un katılmasıyla daha da renkleniyor.

THE LOST SYMBOL

THE LOST SYMBOL

Ashley Zukerman’ı başrolde izleyeceğimiz “The Lost Symbol”, ünlü yazar Dan Brown’ın daha önce Tom Hanks’in “The Da Vinci Code” ve devam filmlerinde canlandırdığı sevilen simgebilim uzmanı Robert Langdon’ın gizemli maceralarını anlatan, merakla takip edeceğiniz bir dizi.

HACKS

HACKS

Emmy ödüllü Jean Smart'ın başrolde oynadığı ve 2021’de üç dalda Emmy kazanan ''Hacks'', sektördeki gücünü kaybetmek istemeyen efsanevi bir Las Vegas komedyeni ile istediği işi bulamayan genç bir yazarın hikayesini anlatıyor.
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası 0212 473 73 77