BROOKLYN NINE-NINE

8. ve final sezonuyla birlikte tüm sezonlarını beIN Connect’te bulabileceğiniz “Brooklyn Nine-Nine”, Brooklyn’in en hareketli mahallelerinden birinde faaliyet gösteren 99 numaralı polis karakolunun evlere şenlik polis kadrosunun eğlenceli olaylarını anlatıyor.


AİLE ŞİRKETİ

3. sezonuna başladığımız “Aile Şirketi”nde Hai Tur’dan kapı dışarı edilen Harun Boz’un yeniden şirketin bir parçası olmak için türlü dalaverelere başvurduğuna tanık olacağız. Harun bu süreçte en büyük desteği muhasebe müdürü Şenol Bey’den görecektir.

  • BROOKLYN NINE-NINE
  • AİLE ŞİRKETİ
  • beIN SERIES DRAMA
  • beIN SERIES SCI-FI
  • beIN SERIES VICE
  • beIN SERIES COMEDYBaşka Neler Var?

DR. DEATH

DR. DEATH

Başrolleri Alec Baldwin, Christian Slater ve Carrie Preston’ın paylaştıkları “Dr. Death”, ameliyathanesine rutin bir operasyon için giren hastaların ya ölmelerine ya da sakat kalmalarına neden olan Dr. Duntsch’un kan donduran gerçek hikayesini konu alıyor.

SUPERSTORE

SUPERSTORE

“Superstore”, devasa bir mağazada, her biri ‘şaka gibi’ olan bir grup çalışanın başından geçen birbirinden gırgır olayları anlatıyor. “Ugly Betty”den hatırlayacağımız America Ferrera bu eğlenceli dizinin başrolünde.

FOR LIFE

FOR LIFE

Suçsuz yere hapse girdikten sonra çalışıp avukatlık lisansı alan ve sonrasında mahkemede masumiyetini kanıtlayan bir adamın hikayesini anlatan “For Life”, gerçekten yaşanmış olaylardan hareketle çekilmiş güçlü bir dizi.

THE EQUALIZER

THE EQUALIZER

1980’lerin aynı adlı ünlü dizisinin yeniden çevriminde Queen Latifah, Adam Goldberg, Chris Noth gibi yıldızları izliyoruz. Haksızlığa uğrayan insanlara yardım eden siyahi bir kadının başından geçen heyecanlı olayları anlatıyor bu hareketli dizi.

BIG LITTLE LIES

BIG LITTLE LIES

Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Laura Dern ve Meryl Streep gibi yıldızları kadrosunda barındıran, bol ödüllü “Big Little Lies”, küçük bir Kaliforniya kentinde üst sınıf hayatlar yaşayan kadınlar arasındaki tehlikeli çekişmeleri konu alıyor.

MR. MERCEDES

MR. MERCEDES

Çaldığı Mercedes’le insanları öldüren psikopat bir katil ile onu yakalamaya çalışan emektar bir dedektifin mücadelesini konu edinen “Mr. Mercedes”, Emmy ödüllü yıldızlar Brendan Gleeson, Holland Taylor, Mary Louise Parker’ı bir araya getiren etkileyici bir polisiye.

A DISCOVERY OF WITCHES

A DISCOVERY OF WITCHES

Cadılar, vampirler ve iblislerin dünyasında geçen bu fantastik dizinin başrollerinde Matthew Goode ve Teresa Palmer gibi iki yıldızı görüyoruz. Deborah Harkness’ın eserinden uyarlanan dizi, tarihçi kimliğiyle bilinen cadı Diana’ın maceralarını anlatıyor.

DOMINA

DOMINA

“Devils” dizisinin yıldızı Kasia Smutniak ve “Game of Thrones”un yıldızlarından Liam Cunningham’ın başrollerde olduğu tarihi dizi “Domina”, ünlü Roma imparatoru Augustus Caesar'ın karısı Livia Drusilla'nın hikayesini anlatıyor.

COUNTERPART

COUNTERPART

Paralel bir geçidin varlığını keşfeden bir BM çalışanının başından geçen fantastik olayları anlatan Emmy ödüllü “Counterpart”ın başrollerini Oscar’lı aktör J.K. Simmons, Olivia Williams, Harry Lloyd gibi uluslararası yıldızlar paylaşıyor.Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77