EUPHORIA

2. sezon başlamadan önce iki özel bölümüyle hasret gidereceğimiz, başrolündeki Zendaya’yı Emmy’ye kavuşturan dizi, bu bölümlerden ikincisiyle karşımıza geliyor. Bu özel bölümlerden ilki de beIN Connect’te.


WALKER

Chuck Norris ile 90’lardan bildiğimiz “Walker, Texas Ranger” dizisinin yepyeni bir kadro ve anlayışla yeniden çevrimi. “Supernatural” ile yıldızı parlayan Jared Padalecki başrolde. Genç kanun adamı Cordell Walker’ın maceralarını izleyeceğiz.


MR. MAYOR

“The Good Place”in Altın Küre ve Emmy ödüllü yıldızı Ted Danson’ın başrolde olduğu komedi dizisi, varlıklı bir adamın Los Angeles belediye başkanı seçilmesiyle birlikte gelişen eğlenceli olayları anlatıyor. Oscar’lı yıldız Holly Hunter da kadroda.


RESIDENT ALIEN

Aynı adlı çizgi romandan uyarlanan dizinin başrolünde komedyen Alan Tudyk’i görüyoruz. Uzay gemisi Dünya’ya düşünce Coloradolu doktor Harry Vanderspeigle’nin kimliğini alıp gizlice deneylere girişen bir uzaylının maceralarını anlatan bir komedi-macera dizisi.

  • EUPHORIA
  • WALKER
  • MR. MAYOR
  • RESIDENT ALIEN
  • beIN SERIES DRAMA
  • beIN SERIES SCI-FI
  • beIN SERIES VICE
  • beIN SERIES COMEDY

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka Neler Var?

NANCY DREW

NANCY DREW

Yaşadığı küçük kasabada kendini gizemli olayları çözmeye adamış genç dedektif Nancy Drew ve arkadaşlarının maceralarında 2. sezona başlıyoruz. Başrolde güzel yıldız Kennedy McMann’i izliyoruz.

YOUR HONOR

YOUR HONOR

Bir yargıç, oğlunu kurtarabilmek için ne kadar ileri gidebilir? Usta aktör Bryan Cranston’ı “Breaking Bad”den sonra ilk kez bir dizide izleyeceğimiz bu güçlü dram, size de çocuğunuz için nelere katlanırsınız sorusunu soruyor.

BLACK-ISH

Beyazların yoğunlukta olduğu zengin bir mahalleye taşınan siyahi bir ailenin bu yeni çevreye uyum sağlama çabalarını anlatan eğlenceli dizi bugüne dek birçok dalda Altın Küre ve Emmy adayı oldu ve birer dalda da bu ödülleri kazandı.

AMERICAN HOUSEWIFE

AMERICAN HOUSEWIFE

Ailesini çekip çevirmeye çalışan ev hanımı Katie Otto’nun yaşadığı eğlenceli olayları anlatan dizi yeni sezonuyla da hayranlarını güldürmeye hazırlanıyor. Başrolde komik yıldız Katy Mixon’ı izliyoruz.

SEAL TEAM

Amerikan donanma kuvvetlerinde görevli askerlerin yaşadıklarını anlatan dizi, 4. sezonuyla karşımızda olacak. Başrolde “Buffy the Vampire Slayer” ve “Angel” dizileriyle yıldızı parlayan karizmatik aktör David Boreanaz var.

INDUSTRY

INDUSTRY

2008’deki ekonomik kriz esnasında Londra’daki bir yatırım bankasında çalışan genç bankacı ve borsacıların yaşadıklarını anlatan dizinin ilk bölümünü “Girls” dizisiyle tanınan Lena Dunham yönetiyor.

THE UNDOING

THE UNDOING

Nicole Kidman ve Hugh Grant gibi iki büyük yıldızı bir araya getiren bu harika HBO dizisi, her şey güllük gülistanlık giderken bir anda hayatı allak bullak olan başarılı bir terapistin başına gelenleri anlatan güçlü bir dizi.

I MAY DESTROY YOU

I MAY DESTROY YOU

Kısa sürede kültleşen “Chewing Gum” dizisinin de yaratıcısı Michaela Coel’in parlak zihninden doğan bu enfes dram dizisi, ilişkilere daha önce hiç bakmadığınız bir açıdan bakmanızı sağlıyor.

LOVECRAFT COUNTRY

Jordan Peele’in yarattığı fantastik korku türündeki dizi, 1950’lerde ABD’yi boydan boya kat eden genç bir siyahinin bir yandan kayıp babasını aramasını bir yandan da tanık olduğu olağanüstü olayları anlatıyor.Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77