SUCCESSION

Emmy ve Altın Küre ödüllü “Succession”, yeni sezonunda güçten düşen medya baronu Logan Roy ile oğlu Kendall arasındaki güç çekişmesinin hangi boyuta dönüşeceğini anlatması bakımından ilginç olacak.

18 Ekim’den itibaren Pazartesi 22.00 | ABD’DEN 24 SAAT SONRA


THE SINNER

Usta aktör Bill Pulman’ı yeni sezonda da başrolde izleyeceğimiz “The Sinner”, her sezonunda yeni bir cinayet vakasını aydınlatmaya çalışan Dedektif Harry Ambrose’un gerilim dolu maceralarını anlatıyor.

15 Ekim’den itibaren Cuma 21.00 | ABD’DEN 48 SAAT SONRA


CSI: VEGAS

“CSI: Crime Scene Investigation”ın devamı niteliğinde, polis dedektiflerinin bu kez Las Vegas’taki suçluları yakalamak için verdikleri mücadeleyi anlatan “CSI: Vegas”, başrole seriye hakim olanlar için tanıdık bir simayı, usta aktör William Petersen’i yerleştiriyor.

8 Ekim’den itibaren Cuma 23.00 | ABD’DEN 48 SAAT SONRA


4400

Geçmiş yıllarda bir anda ortadan kaybolmuş 4400 kişinin aniden hiç yaşlanmadan 2021 yılına gelmeleriyle birlikte gelişen fantastik olayları anlatan “4400”, 2004 yapımı aynı adlı dizinin yeni bir konseptle yeniden çevrimi.

26 Ekim’den itibaren Salı 22.00 | ABD’DEN 24 SAAT SONRA

  • SUCCESSION
  • THE SINNER
  • CSI: VEGAS
  • 4400
  • beIN SERIES DRAMA
  • beIN SERIES SCI-FI
  • beIN SERIES VICE
  • beIN SERIES COMEDY

 

 

 


 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Başka Neler Var?

BLUE BLOODS

BLUE BLOODS

Her ferdiyle New York Polis Departmanı’nda görev alan Reagan ailesinin yaşadıklarını anlatan polisiye dizi “Blue Bloods”, 12. sezonuyla karşımızda olacak.

STATION 19

STATION 19

“Grey’s Anatomy”nin spin-off’u olan dizinin 5. sezonunda da Seattle kentindeki 19 numaralı itfaiye ekibinin başından geçenleri izliyoruz.

CURB YOUR ENTHUSIASM

CURB YOUR ENTHUSIASM

“Seinfeld”in yaratıcılarından Larry David’in kendi yaşadıklarından yola çıkarak çevresindeki insanlarla kurduğu tuhaf ve eğlenceli ilişkileri anlattığı Emmy ve Altın Küre ödüllü “Curb Your Enthusiasm”, her izleyenin hayran kaldığı bir komedi dizisi.

NANCY DREW

NANCY DREW

Yaşadığı küçük kasabada kendini gizemli olayları çözmeye adamış genç dedektif Nancy Drew ve arkadaşlarının maceralarında 3. sezona başlıyoruz.

THE NEIGHBORHOOD

THE NEIGHBORHOOD

Popüler komedi dizisinin yeni sezonunda Dave bir rock grubu kuruyor ve mahallede işler daha da eğlenceli bir hal alıyor. “The Neighborhood”da 4. sezon başlıyor!

BROOKLYN NINE-NINE

BROOKLYN NINE-NINE

Brooklyn’in en hareketli mahallelerinden birinde faaliyet gösteren 99 numaralı polis karakolunun evlere şenlik kadrosuyla tanışın. Yüzbaşı Ray Holt ve ekibi her polisiye vakada akıllara seza işlere imza atıyorlar! Kısa sürede efsane olan dizi tüm sezonlarıyla beIN Connect’te.

HACKS

HACKS

Emmy ödüllü usta aktris Jean Smart’ı başrolde izleyeceğimiz, 3 Emmy ödüllü “Hacks”, eski popülaritesini kazanabilmek için 25 yaşındaki bir danışmandan medet uman efsanevi bir Las Vegas komedyeninin kara mizah tonundaki hikayesini aktaran eğlenceli bir dizi.

MARE OF EASTTOWN

MARE OF EASTTOWN

Kate Winslet, Julianne Nicholson ve Evan Peters gibi yıldızlara Emmy kazandıran HBO yapımı bu mini-dizi, küçük bir kentte gizemli bir cinayeti araştıran dedektif Mare Sheehan’ın iç dünyasında yaşadığı çatışmaları da aktaran, hayli heyecanlı bir polisiye.

COUNTERPART

FBI

Dizi, New York ve ülkenin güvenliğini sağlamak için tüm büronun yeteneklerini, zekasını ve akıllara durgunluk veren teknolojisini kullanan ve bu süreçte kendi hayatlarını tehlikeye atan Federal Soruşturma Bürosu New York ofisinin ajanlarına odaklanıyor.
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası 0212 473 73 77