X

Kurumsal İletişim

BİLGİ İÇİN:

E-posta: PR@digiturk.com.tr
Fax: 0212 326 00 99

X

Westworld

Yeni sezon 23 Nisan’dan itibaren her Pazartesi Amerika ile aynı anda saat 04:00’te Türkçe alt yazı seçeneği ile beIN Connect web ve mobil uygulamalarında; akşam 23:00’te ise Türkçe-İngilizce alt yazı ve Türkçe dublaj seçenekleri ile beIN Series Sci-Fi’da!

FİLMLER

Wonder Woman

Savaşçı amazon kadınların yaşadığı adada büyüyen dıana, müthiş savaş yeteneklerine sahip bir yarı-tanrıdır. Günün birinde adaya bir amerikan savaş uçağı düşer. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan pilotun sözleri üzerine dıana, uygar dünyaya doğru yola çıkar ve savaşı bitirmeye çalışır

HEMEN İZLE 1 Nisan Pazar 21.00

Wonder Woman

Guardians of the Galaxy Vol. 2

Xandar'ı Ronan'ın gazabından kurtaran Peter Quill ve çetesi artık tüm galakside kahraman olarak tanınmaktadır. Ekip şimdi liderleri Star-Lord'un (Peter Quill) aile köklerini araştırmak üzere zorlu bir maceraya koyulur.

HEMEN İZLE 8 Nisan Pazar 21.00

Guardians of the Galaxy Vol. 2

Ayın Starı : Jim Carrey

Ayın Starı - Sylvester Stallone

Her Cuma 20.45

Ayın Starı : Sylvester Stallone

HEMEN İZLE
Maide'nin Altın Günü

Altın günlerinin şaşaalı ismi Maide teyze, titizliği ve marifetleri ile ünlü bir ev kadınıdır. Mahallenin en havalı altın günlerini yapmasıyla meşhur olan Maide teyzenin geniş de bir gün arkadaşı ağı vardır.

14 Nisan Cumartesi 22.00

Maide'nin Altın Günü

Mustang

Lale ve kardeşleri oynadıkları bir oyunun çevreleri tarafından beklenmedik bir skandala dönüştürülmesi sonucu ev hapsine mahkum olurlar. Bu durum öyle bir noktaya gelir ki evde evlilik planları dahi yapılmaya başlanır. Kardeşler, özgürlüklerine kavuşmak için mücadele vereceklerdir.

2 Nisan Pazartesi 21.45

Mustang

HEMEN İZLE
Beauty and the Beast

Genç bir prens yıllar önce maruz kaldığı bir lanet yüzünden çirkin bir canavara dönüşmüş, şatosuna kapanmıştır. Onu oradan yalnızca 'gerçek bir aşk' kurtarabilecektir. Fakat bu kadar çirkinken kim ona aşık olur? Ta ki masum güzelliğiyle her görenin aklını başından alan Belle'le tanışana kadar...

22 Nisan Pazar 21.00

Beauty and the Beast

HEMEN İZLE
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.