Knives Out

Knives Out 4 Ekim Pazar 21:00'de beIN MOVIES PREMIERE'de!

FİLMLER

The Lighthouse

Eski bir denizci olan Thomas Wake, gizemli bir adada deniz feneri bekçiliği yapan bir adamdır. Yıllardır adada tek başına bekçilik yapan Thomas’ın yanına, işlerde yardımcı olması için Ephraim Winslow adında bir genç gönderilir.

23 Ekim Cuma 22.55

The Lighthouse

Seberg

1960'ların sonlarında Los Angeles'taki sivil haklar hareketinde yer alan Seberg, radikal Afrikalı-Amerikalı aktivist örgütü Black Panther Partisi’ni destekler.

11 Ekim Pazar 21:00

Seberg

Ayın Starı: Robert Redford

Little Fauss and Big Halsy
Sting, The
Out of Africa
Indecent Proposal
Captain America: The Winter Soldier

Her Cuma 20.00

Ayın Starı: Robert Redford

Wonder Park

Aladdin, zamanını Agrabah şehrinde pazardan yiyecek çalarak geçiren fakir bir gençtir. Gecelerini, şehrin farklı bölgelerinde uyuyarak geçirirken, gündüzlerini ise hırsızlığa ayırmaktadır.

9 Ekim Cuma 20:30

Aladdin

Warcraft

Ork savaşçılarının ülkeleri yok olmuştur ve hayatta kalanlar yeni bir koloni oluşturmak amacıyla, Azeroth krallığının eteklerine gelirler. Azeroth krallığı barışçıl ortamdan yana olsa da eşikteki bu savaş kaçınılmazdır.

7 Ekim Çarşamba 21:30

Warcraft

Alia: A Bosniac Rhapsody

Yugoslavya'daki iç savaş gündelik yaşamla birlikte Alia'nın hayatında da çok şey değiştirir ve savaşta ailesi hariç her şeyini yitiren Alia Sırp kökenli karısı Anna ve iki küçük çocuğuyla birlikte Birleşmiş Milletler koruması altındaki bir Boşnak Mülteci kampına sığınmak zorunda kalır.

3 Ekim Cumartesi 22:00

Alia: A Bosniac Rhapsody

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77