Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog 1 Kasım Pazar 20.00'de beIN MOVIES PREMIERE'de!

FİLMLER

I See You

10 yaşında bir çocuk olan Justin Whitter, her zaman yaptığı gibi ormanda bisikleti ile gezerken kaybolur. Olayı soruşturmakla görevlendirilen dedektif Greg Harper, Justin’in kaçırılmasının kasabada on beş yıl önce meydana gelen kaçırma olayları ile benzerlik gösterdiğini fark eder.

1 Kasım Pazar 22.00

I See You

 Queen & Slim

Hayatları konusunda dehşete kapılan çiftten adam bir satış görevlisi, kadın ise ceza avukatıdır. Adam ve kadın sıradan yaşamları içerisinde birden kendilerini polisten kaçarken bulur.

29 Kasım Pazar 21:00

Queen & Slim

Ayın Starı:  John Wayne

The Man Who Shot Liberty Valance
The Sons of Katie Elder
El Dorado
True Grit (1969)

Her Cuma 20.00

Ayın Starı: John Wayne

Abominable

Evin çatısında yaşayan Yeti ile iletişim kurmaya çalışan Yi, onu evine, ailesinin yanına dönmesine yardımcı olmaya çalışır. Sihirli yaratığın Everest’te yaşadığını anlayan Yi, yakın arkadaşları Jin ve Peng ile birlikte ona ‘Everest’ adını verirler.

20 Kasım Cuma 20:30

Abominable

Le Daim (Deerskin)

Karısı tarafından terk edilmiş bir adam olan Georges'un hayatta en önem verdiği şey deri ceketidir. Georges'un ceketine olan bu saplantısı, onun farklı bir adama dönüşmesine neden olur.

18 Kasım Çarşamba 21:30

Le Daim (Deerskin)

Ahlat Ağacı

Sinan oldum olası edebiyatla ilgili bir genç adamdır ve yazar olmak istemektedir. Anadolu'da doğduğu köye dönen genç adam kitabını bastıracak parayı bulmak için tüm enerjisini harcamaya başlar ancak babasının geçmişten kalan borçları başına dert olacaktır.

28 Kasım Cumartesi 22.00

Ahlat Ağacı

Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.
Yeni üyelik numarası0212 473 73 77