Untitled Document
En sevdiğiniz Türk kanallarını, maç tekrarlarını ve özetleri, en sevdiğiniz filmleri ve dizileri, dilediğiniz saatte izleyin. Yayını durdurun, ileri ya da geri alın, sonra kaldığınız yerden devam edin.
Yayın akışınızı özgürce, kendiniz belirleyin.
 Nasıl Sahip Olurum ?
 
Antene ya da kuruluma ihtiyacınız yok!
Digiturk Play Ip kutuyu kullanmak çok kolay ve masrafsız. IP kutuyu televizyonunuza takın, internete bağlayın ve çalıştırın.


Internet               Kutu                 Yayın                 
Yayın akışına hükmedin!
Digiturk Play Ip kutu ile saat farkı sorun değil. İstediğiniz kanalı kumandanızla yayını seçebilirsiniz. Canlı yayını tek tuşla durdurur, sonra kaldığınız yerden izlemeye devam edersiniz. Kısacası yayın akışına mahkum olmaz, hükmedersiniz!


 
 
Media ve online center…
Media Center özelliğiyle arşivinizi Digiturk Play Ip kutuya bağlayabilir, HD kalitedeki videolarınızı oynatabilir, fotoğraflarınızı görüntüleyebilir, kendi müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Ayrıca Digiturk Play Ip kutu ile Youtube’dan video izleyebilir, internet üzerinden radyo dinleyebilirsiniz.
  Yüksek görüntü kalitesi!
Digiturk Play Ip kutu o anki internet hızınızı algılar ve yayınınızda kesilme olmadan, alabileceğiniz maksimum görüntü kalitesini size ulaştırır. Ayrıca maçları HD görüntü kalitesinde, tüm detaylarının tadını çikararak izleyebilirsiniz.
 
Tekrar izle…
Artık hiçbir diziyi ya da maçı kaçırmayacaksınız. Sizin için arşivlediğimiz, bir hafta öncesine kadar yayınlanan dizi ve programları, istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Ligkolig bölümünden maç tekrarları, maç özetleri, beIN SPORTS programları ve unutulmaz arşivlere ulaşabilirsiniz.
  Özgürlük her yerde!
Digiturk Play ayrıcalıkları, sadece televizyonunuzda değil, gittiğiniz her yerde sizinle! Ister web’den, ister Apple ya da Android tablet ve telefonunuzdan canlı maç keyfini siz neredeyseniz orada yaşayın!
Digiturk bir beIN MEDIA GROUP kuruluşudur.